Четвер, 30 Листопада, 2023

Vodafone готовий тестувати послугу перенесення номера MNP

Уже скоро українці мають отримати можливість змінювати свого мобільного оператора, зберігаючи мобільний номер. Vodafone Україна повідомив про готовність до проведення міжоператорського тестування цієї послуги MNP. Старт тестування призначений на 4 лютого 2019 року.

Послуга перенесення абонентських номерів буде запущена в комерційну експлуатацію 1 травня 2019 року. Вона доступна для будь-якого абонента іншого українського мобільного оператора, який хоче користуватись послугами Vodafone і при цьому бажає зберегти свій наявний номер разом із кодом. Про запуск послуги оператор повідомить додатково.

Як це працює

Абонент будь-якого іншого українського оператора зможе після 1 травня 2019 року звернутись до центру обслуговування Vodafone і подати заяву про бажання використовувати свій номер разом із кодом і при цьому користуватись тарифами та послугами Vodafone. Протягом 3-х робочих днів з моменту подання заяви номер уже буде обслуговуватись у мережі Vodafone. Перенесення номеру відбувається в будні протягом робочого часу. За бажанням абонент може сам визначити зручний для себе день та час переходу.

Абонент будь-якого тарифу іншого оператора зможе стати клієнтом Vodafone

Єдина умова – абонент має бути зареєстрований у свого оператора. Контрактним абонентам цього робити не потрібно. А для абонента передплати, який захоче перенести свій номер разом із кодом у мережу Vodafone, потрібно зареєструватись або онлайн, або в магазині свого оператора, надавши документи, які підтверджують особистість. Детальні умови реєстрації, будь ласка, уточнюйте у свого оператора.

Скільки коштує послуга

Поки що вартість послуги не визначена. Очікується, що послуга буде безкоштовною.

Як зрозуміти під час дзвінку, в якій мережі обслуговується перенесений номер

Абоненти не будуть плутатись, на чию мережу вони дзвонять: перед з’єднанням абонент отримає інформацію про те, що телефонує на перенесений номер.

Як часто можна буде змінювати оператора

Не частіше, ніж 1 раз на 30 днів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися