Субота, 9 Грудня, 2023

МТС підготувалася до Нового року

Новорічні свята, а особливо – новорічна ніч, завжди стають випробуванням для пропускної здатності мережі. МТС вже підготувала свої інфраструктуру до підвищених навантажень у цей час, упродовж якого спеціалісти компанії особливо прогнозують сплеск дата-трафіку через збільшення кількості користувачів мобільного інтернету і проникнення смартфонів.

Абоненти все більше використовують для спілкування мобільний інтернет, який замінює звичайні канали привітання, такі як дзвінок або SMS. Тому при підготовці мережі до новорічних свят фахівці проаналізували пропускну здатність основних технічних інтерфейсів та внесли зміни в налаштування обладнання. Наприклад, на мережі змінили параметри для мінімізації сигнального трафіку всередині системи, перерозподіляються ресурси для можливості обслужити велику кількість дзвінків і передати велику кількість мегабайтів даних, проводиться активація додаткових приймачів, розширення каналів зв’язку між основними мережевими елементами. Окрім цього, в умовах віялових відключень електроенергії зроблено додаткову пріоритизацію об’єктів з метою використання в разі потреби пересувних дизель-генераторів, проводиться установка і перерозподіл додаткових акумуляторних батарей.

Збільшити стабільність роботи мережі в умовах підвищеного обсягу трафіку також дозволить спеціальний режим роботи мережі. Так, з 30 грудня 2014 р. до 8 січня 2015 р. в «МТС Україна» вводиться мораторій на проведення робіт з розширення, модернізації та зміни конфігурації мережі та інформаційних систем. У новорічну ніч і на Різдво також призупиняється розсилка інформаційних SMS, щоб звільнити мережу для пересилання вітальних повідомлень.

Минулого року в новорічну ніч абоненти «МТС Україна» здійснили 560 млн дзвінків, що на 36 млн більше, ніж у попередньому році, і в два рази вище середньодобової активності. Користувачі минулого Нового року також відправили понад 81 млн SMS, а трафік мобільного інтернету досяг 65 ТБ, що на 30% вище середньодобового споживання в звичайний день.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися