Як врятувати гаманець в новорічні свята

Новорічні свята – це не лише веселий настрій та купа подарунків, але й великий стрес, особливо – для гаманця, який за дні зимових канікул значно «худшає». Тому напередодні свят МТС підготувала добірку рекомендацій, що дозволяють абонентам витрачати менше, а отримувати більше послуг мобільного зв’язку.

«Рік без абонплат»

Компанія пропонує заощадити вдвічі на мобільному зв’язку, приєднавшись до акції «Рік без абонплат» (до 28 лютого 2015р). У рамках цієї акції, абоненти тарифів «Смартфон» та «Смартфон 0,50» можуть користуватися двома безлімітами – на дзвінки в мережі МТС та мобільний інтернет – цілий рік без щоденних платежів. Для цього лише потрібно сплатити один раз авансом на рік замість звичайного щоденного платежу. У підсумку економія за рік на 2 безліміти складе 50%. Це простіше, ніж платити щодня, й набагато зручніше: що б не трапилося в 2015 році, у користувача завжди буде доступ до інтернету та можливість зателефонувати рідним. Детальніше про акцію можна дізнатися за посиланням.

Мобільний інтернет

Економити, користуючись мобільним інтернетом, дозволяють такі послуги: безплатний трафік у Facebook і «Яндекс.Картах», безлімітний інтернет з Opera Mini, «Безлімтний Інтернет за 1 грн в день» у послузі «Супер Інтернет» та інші. Перелічені послуги захистять абонентів від можливих переплат за мобільний інтернет. Більше того, «МТС Україна» ввела базовий тариф для інтернету для тих, хто користується цією послугою час від часу: безлімітний мобільний інтернет у всіх тарифах «МТС Україна» коштує 2,5 грн/день, причому оплата – тільки у разі користування. Детальніше про послуги можна дізнатися за посиланням.

Дзвінки за кордон

Заощаджувати на дзвінках за кордон можна, підключаючи послугу «0 за кордон» – у цьому випадку ціна хвилини буде 0 грн/хв на більшість країн світу. Послуга вже встановлена в найпопулярніших тарифах «Смартфон» і «Просто Супер», а в інших її можна безплатно замовити. Хвилини вартістю 0 грн/хв надаються за перші 10 хв на день, їх вартість 3 грн, які знімаються тільки в разі дзвінка. Детальніше про послуги можна дізнатися за посиланням.

Дзвінки в роумінгу

Не варто боятися й відключати роумінг або купувати місцеву картку, виїжджаючи за кордон. Економити в роумінгу можна на вхідних дзвінках: до 0 грн за хвилину, на SMS в роумінгу – від 1 грн/шт і мобільному інтернеті – безліміт 15 грн в день користування. Отримати такі знижки дозволяють послуги «SMS пакети в роумінгу», «Безкоштовні вхідні в роумінгу» та «Супер Інтернет у роумінгу». Детальніше про послуги можна дізнатися за посиланням.

Ревізія контент сервісів

Оператор радить провести ревізію контент-сервісів, підключених на мобільному номері. Для цього достатньо відправити безплатний SMS-запит з будь-яким текстом на номер 2828. Якщо на номері абонента є активні підписки, надійде відповідь з переліком підключених послуг та інформацією, як їх відключити. Наприклад: «Погода в Києві, для відключення відправте SMS з текстом stop на номер 5645».

Пакетні послуги

«МТС Україна» радить замовляти послуги пакетами на місяць, що дозволить економити в рази на популярних послугах:

  • дзвінки всередині мережі у послузі «2500 хвилин у мережі МТС» за 15грн/міс – хороша страховка від переплат в тарифах, де хвилини в мережі надаються на день;
  • дзвінки на міські номери по Україні «25 хвилин на міські номери» за 10 грн/міс – ціна в рамках послуги всього 40 коп день, що в 3 рази дешевше базової ціни;
  • дзвінки на мобільні номери по Україні «25 хвилин на інші мережі» за 10 грн/міс – дозволяє істотно заощаджувати на дзвінках;
  • пакети SMS, MMS та мегабайтів – економія в десятки разів.

Детальніше про пакети можна дізнатися за посиланням.

Управління рахунком

«МТС Україна» радить керувати своїм рахунком: не обов’язково його чекати для того, щоб дізнатися скільки коштів витрачається на мобільний зв’язок. За допомогою послуг «Управління рахунком» можна дізнаватися, скільки залишилося пакетних хвилин/SMS/МБ, які послуги підключені, баланс рахунку, як керувати своїм тарифом, що робити, якщо закінчилися гроші. Детальніше про послуги можна дізнатися за посиланням.

Індивідуальні пропозиції

Компанія також рекомендує користуватися її індивідуальними пропозиціями, які враховують трафік і потреби абонента, дозволяють економити й ефективніше використовувати кошти та накопичені бонуси за програмою лояльності. Для цього не слід відразу видаляти інформаційні SMS від оператора –  в них ви знайдете цікаві та вигідні пропозиції. Повний перелік послуг, що дозволяють економити, знаходиться за посиланням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я