Середа, 29 Травня, 2024

«МТС Україна» отримала ліцензію 3G

Український оператор мобільного зв’язку «МТС Україна» отримав ліцензію для впровадження третього покоління зв’язку. Цей дозвіл йому надала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. Ліцензію «МТС Україна» отримав після того, як сплатив її вартість у розмірі 2715 млн гривень.

Оператор став власником ліцензії для впровадження ІМТ-2000 (UMTS) у смугах радіочастот 1950-1965 / 2140-2155. За її умовами, покриття на території всіх обласних центрів України має з’явитися протягом 18 місяців від дати видачі ліцензії. Районні центри та всі населені пункти з населенням більше 10 тисяч мешканців отримають UMTS протягом другого-шостого року від моменту видачі ліцензії. Також оператори повинні протягом двох місяців після оголошення переможця тендеру узгодити з НКРЗІ технічне завдання, в якому будуть визначені терміни і умови проведення конверсії, а також підписати договори конверсії.

Проте поки абоненти МТС очікують на розгортання 3G-мережі оператора, вони вже можуть користуватися швидкісним зв’язком UMTS. Це дозволяє послуга «3G Безліміт», яка працює в режимі національного роумінгу з оператором ТриМоб. Максимально можлива швидкість пересилання даних у мережі ТриМоб досягає 7,2 Мбіт/с, середня швидкість мобільного інтернету становить 1,5-2 Мбіт/с.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися