МТС запрошує на цифрову екскурсію Львовом

Якщо ви ще не спланували наступні вихідні, тоді можете скористатися пропозицією нашого оператора. МТС запрошує львів’ян та гостей міста на цифрову екскурсію Львовом, під час якої на власному смартфоні або планшеті можна буде побачити історичні зображення пам’яток, багатьох з яких вже не існує.

Цифрова екскурсія стане однією з «родзинок» популярного львівського фестивалю «Ніч у Львові», який пройде 11-13 липня. Для втілення такої мандрівки буде використовуватись технологія «доповненої реальності», за допомогою якої учасники екскурсії ознайомляться на екранах своїх гаджетів з краєвидами минулого. Їх також доповнять унікальні історії старого Львова, які розповість відомий львовознавець та історик Ілько Лемко.

Побачити, як виглядали історичні об’єкти в минулому, завдяки сучасним технологіям надзвичайно просто.  Варто лише активувати послугу мобільного інтернету та завантажити безплатний мобільний додаток Historypin для OS Android чи iOS.

Екскурсія почнеться 11 липня о 21:00 біля входу в Ратушу (пл. Ринок,1). Крім того, на гостей фестивалю чекає насичена програма з понад ста нічних акцій, концертів та екскурсій, з якої кожен може вибрати подію на будь-який смак і відкрити для себе абсолютно новий нічний Львів. Докладніше з програмою фестивалю можна ознайомитися на офіційному туристичному порталі Львова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я