Мукачеве перейшло в 3G

Жителі та туристи Мукачева зможуть користуватися своїми смартфонами на повну. «МТС Україна» став першим мобільним оператором, який надає 3G-послуги в місті на швидкості до 42 Мбіт/с.

Давнє місто на берегах річки Латориці – Мукачеве

Для того щоб скористатися послугами 3G, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефона слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також у абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету.

Усі користувачі мобільного інтернету «МТС Україна» можуть користуватись 3G-інтернетом у рамках своїх чинних тарифів. А з акцією «Гігабайти 3G у подарунок» загальна кількість доступного 3G-трафіку в будь-якому тарифі передплати без доплат і підключень складе 4 ГБ на місяць. Для контрактних абонентів кількість доступного 3G-трафіку складе 5 Гб. Абоненти, які вичерпали акційні гігабайти до кінця місяця, зможуть замовити 1 гігабайт мобільного інтернету 3G за 10 гривень. Акція триватиме до 29 лютого 2016 року, а детальна інформація про неї доступна на сайті «МТС Україна».

Усього на сьогоднішній день мобільний інтернет від МТС на швидкості до 42 Мбіт/с доступний у 75 населених пунктах. Детальна інформація про 3G-покриття доступна за посиланням.