Понеділок, 15 Квітня, 2024

Найкращі зв’язківці отримуватимуть 10 тис. грн від Vodafone

На честь 95-річчя Київського коледжу зв’язку оператор Vodafone Україна заснував іменну стипендію в розмірі 10 000 грн. Претендувати на стипендію від Vodafone можуть студенти денної форми навчання Київського коледжу зв’язку, які мають високі результати в навчанні та беруть активну участь у культурно-громадської діяльності закладу.

kyiv_college_of_communication

Для призначення іменної стипендії Vodafone Київський коледж зв’язку утворює стипендіальну комісію, до складу якої увійде керівництво навчального закладу, представники фінансових підрозділів, декани та викладачі факультетів. Стипендіальна комісія формує список рекомендованих студентів з описом досягнень і заслуг кожного претендента. Рішення щодо вибору претендента на вручення стипендії приймає Vodafone Україна.

Сфера освіти є ключовим напрямком діяльності Vodafone Україна з корпоративної соціальної відповідальності. Більше 10 років оператор проводить національний конкурс наукових робіт «Професіонали майбутнього», у якому за весь час взяли участь близько 3000 студентів з провідних технічних вишів країни. У 2015 році Vodafone почав реалізовувати програму технічного стажування 3G Dream Team, за підсумками якої 21 студент отримав роботу в компанії.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися