Одеситів покатають на суперкарах

Мешканці та гості Одеси отримали можливість покататися на швидкісних суперкарах і одночасно випробувати швидкість 3G-інтернету від «МТС Україна». Перевозити їх по місту буде автомобіль Chevrolet Camaro.

Проїхатися в ньому можна, взявши участь в акції, яка проводиться спільно з Просто Раді.О на офіційній сторінці «МТС Україна» у Facebook. Поїздку на 3G-таксі можна виграти і в прямому ефірі Просто Раді.О Одеса, кожного буднього дня з 8.00 до 9.00 ранку. Для цього достатньо відповідати на питання ведучих за допомогою месенджера Viber.

Поїздка на 3G-таксі може випадковим чином випасти будь-якому жителю Одеси при замовленні таксі онлайн «Uklon». Два спорткари Chevrolet Camaro під керуванням професійних водіїв доставлять пасажирів до пункту призначення.

Швидкісні автомобілі легко помітити на вулицях міста завдяки їхньому незвичайному зовнішньому вигляду. Також для абонентів інших операторів є можливість протестувати швидкість 3G-інтернету «МТС Україна», підключившись до WiFi-мережі всередині суперкара.

Деталі акції – на сайті 3gtaxi.mts.ua, а сама вона триває до 18 жовтня.