Понеділок, 20 Травня, 2024

Перші учасники АТО освоїли програмування PHP

Programmer

Vodafone спільно з фондом BrainBasket підготували для Харкова нових програмістів. Ними стали учасники АТО, які закінчили курс PHP Programming у школі Coding for Future.

Заняття проходили на базі комп’ютерного класу компанії GlobalLogic. Навчання тривало 3 місяці та охоплювало теоретичний матеріал і здобуття практичних навичок для роботи в реальних завданнях. Викладач разом з учасниками також провели хакатон. На базі отриманих знань студенти створили framework і розробили на його основі веб-додаток. Результат перевірявся автоматично, програмами, які використовуються в IT-компаніях для перевірки даних.

Компанія GlobalLogic розглядає декількох випускників для прийому в інтернатуру. Фонд BrainBasket веде переговори з IT-компаніями про можливість проходження стажування та подальшого працевлаштування випускників. Крім того, фонд готує для учасників road map з порадами та рекомендаціями стосовно професійного розвитку.

«Наш проект виконує дві важливі функції. По-перше, ми допомагаємо людям, які постраждали від бойових дій на сході, адаптуватися в нове життя та отримати нову перспективну професію. По-друге, ці люди отримують модну професію, яка гарантує роботу. Мережа 3G, яку ми сьогодні розвиваємо, є основою для впровадження нових сервісів та послуг. Для їхнього тестування та впровадження потрібні кваліфіковані спеціалісти, і ми впевнені, що ними стануть випускники Coding For Future», – коментує Надія Сіренко, директор з управління персоналом Vodafone Україна.

Coding for Future – соціальний освітній проект з безплатного навчання учасників АТО і переселенців ІТ-професіям. Він допомагає людям, які постраждали від військових дій на сході України, швидше соціалізуватися й адаптуватися в нових умовах за допомогою навчання основам тестування програмного забезпечення та подальшого працевлаштування в IT-компанії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися