Індія стала другим найбільшим виробником мобільних телефонів

Зараз на країну припадає 11% глобального виробництва, тоді як у 2014 році цей показник складав 3%.

Китай залишається «фабрикою планети», але в мобільному сегменті його наздоганяють індійські виробники. Кількість виготовлених в Індії апаратів зросла з 3 млн штук у 2014 році до 11 млн штук у 2017. Це зробило країну другим найбільшим вендором мобільних телефонів, стверджують аналітики Indian Cellular Association. Раніше місце Індії посідав В’єтнам.

Зараз на країну припадає 11% глобального виробництва, тоді як у 2014 році цей показник складав 3%. Для свого дослідження експерти використовували дані таких аналітичних компаній та статистичних організацій, як IHS, Китайське національне бюро статистики та В’єтнамський головний офіс статистики.

Зі зростанням виробництва Індія скоротила імпорт апаратів майже вдвічі в 2017-2018 роках. Натомість до кінця наступного року країна планує експортувати 120 млн мобільних апаратів загальною вартістю 1,5 млн доларів США.

Індійські чиновники планують збільшити кількість виготовлених у країні девайсів до 500 млн штук у 2019 році, що в грошах дорівнюватиме 46 млрд доларів США. Такий план вимагає також створення супутніх виробництв компонентів, для чого потрібно 8 млрд доларів США. До 2019 року це створить майже 1,5 млн додаткових робочих місць.