Неділя, 26 Травня, 2024

Підтримка МТС – найкраща у світі

Уперше український контакт-центр визнали кращим з обслуговування у світі. Ним став Центр обслуговування абонентів (ЦОА) «МТС Україна», який здобув перемогу на глобальному конкурсі Global Contact Center Awards у Лас-Вегасі.

Перше місце служба підтримки МТС посіла в номінації «Кращий в обслуговуванні клієнтів великий контакт-центр». Це стало можливим завдяки впровадженому в минулому році підході «Обслуговування 2.0». Він передбачає спілкування з клієнтами з мінімальним набором стандартів, довіру до клієнта та простоту в спілкуванні.

Подібний підхід вже неодноразово доводив свою ефективність та завойовував престижні нагороди на українських та міжнародних конкурсах. У лютому цього року цей підхід був визнаний кращим на десятому конкурсі контактних центрів Європи EMEA (The 2015 ’10thAnnual’ ContactCenterWorld Top Ranking Performer Awards), який проходив у Лондоні. А в жовтні контактний центр оператора переміг відразу в трьох із шести номінацій конкурсу Всеукраїнської Асоціації Контактних Центрів «DzWINNER».

Бронзову нагороду конкурсу як один з кращих суспільно важливих проектів також отримав контакт-центр «Лінія життя», організований на базі контактного центру «МТС Україна» для надання консультацій з питань донорства крові.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися