Четвер, 18 Квітня, 2024

Як робити добру справу, купуючи та продаючи

Приблизно рік тому в Україні почала працювати благодійна платформа «Мурахи». Її філософія в тому, що один користувач виставляє на продаж свою річ, а інший її купує. Гроші ж йдуть не в кишеню продавцеві, а на благодійні проекти. Напрям вибирає продавець. Це може бути допомога армії та пораненим військовим, переселенцям, дітям, людям похилого віку, тваринам тощо.

Протягом цього року платформа лише збирала базу оголошень. Безпосередньо ж торгівля розпочалася не так давно. При написанні минулого матеріалу ми також розмістили там товар на продаж – настільний ігровий набір.

Через рік знайшлись охочі його придбати. До того ж відразу декілька людей. Як же відбувається ця процедура? Усі виставлені вами на продаж речі знаходяться в особистому кабінеті в розділі «Мої продажі». Якщо хтось зацікавився вашим товаром, там з’являється відповідне сповіщення. Приходить воно і на електронну пошту.

У кабінеті або через пошту ви можете підтвердити заявку або проігнорувати її. Якщо заявка підтверджена, користувач вказує свої контактні дані. Коли це зроблено, вам надійде відповідне повідомлення. Тоді треба буде вказати відділення Нової Пошти, з якої буде зручно відправити товар замовнику. Коли ви це зробите, в кабінеті з’явиться код операції. Він також надійде на електронну пошту та у вигляді SMS. Його треба буде вказати у вибраному раніше відділенні Нової Пошти при відправленні товару. Відправникові у відділенні не треба нічого сплачувати. Доставка, а також переказ грошей у благодійний фонд відбувається коштом отримувача.

Купувати товари на платформі також легко. Відразу на головній сторінці є вибір категорії та поле пошуку. Зайшовши в категорію, можна за допомогою фільтрів вибрати стан речі (нова чи б/в), задати діапазон цін тощо. Вибравши конкретний лот, ви можете одразу натиснути кнопку «Купити», якщо погоджуєтеся із ціною. А можете запропонувати свою. Також там є форма зворотного зв’язку з автором.

Коли ви зробили пропозицію, авторові надсилається заявка. Її стан ви можете переглянути у власному кабінеті. Якщо вона ще не підтверджена, ви можете скасувати її. Далі ж процедура схожа з продажем – треба вказати відділення Нової Пошти та контактні дані і чекати на доставлення товару.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися