Підтримка МТС у Facebook та «ВКонтакте»

Сьогодні МТС запустив спеціальний додаток, що дозволяє швидко й зручно отримувати відповіді на сторінці Facebook чи «ВКонтакте». Тобто, якщо ви часто сидите в цих соцмережах, то отримувати підтримку ви зможете, не залишаючи веб-сайт.

І не потрібно встановлювати спеціальні утиліти чи реєструватися. Додаток працює в соціальних мережах і тому вільно доступний усім користувачам. Щоб ним скористатися, треба лише надати спеціальному сервісу дозвіл на доступ до вашого акаунту (це стосується тільки Facebook). Це стандартна процедура, яку ви можете зробити, просто натиснувши кнопку згоди, коли перед вами з’явиться відповідне питання. Далі ж працювати з сервісом можна, як зі звичайною сторінкою.

Підтримка здійснюється в онлайн-режимі прямо на сторінках МТС в соціальних мережах

Задати питання можна кнопкою «Запитай тут», яка з’явилася на сторінках МТС у соціальних мережах. Там можна перейти до одного з розділів: «Відповіді» і «Стіна». У першому вже є готові відповіді на популярні питання. Знайти свою проблему серед цього переліку допоможе інтелектуальний механізм пошуку. Він запропонує варіанти рішення до моменту відправлення повідомлення безпосередньо оператору підтримки.

На багато розповсюджених запитань вже є готові відповіді: сервісом можна користуватися і як довідковою системою

Друга частина додатку – це «Стіна», яка відкрита всім користувачам і нагадує стіну соціальної мережі Facebook, де можна задавати питання.

Якщо ви залишаєте питання на стіні, його і відповідь на нього бачитимуть усі користувачі. Так само і ви можете читати чужі запитання та відповіді на них і отримувати корисну інформацію

Можна спілкуватися і безпосередньо зі службою підтримки: для цього існує система приватних повідомлень. У такому випадку ваш діалог зі спеціалістами МТС залишиться конфіденційним.

Сервіс дозволяє спілкуватись з підтримкою МТС через систему приватних повідомлень. Це дозволяє зберегти ваші конфіденційні дані від сторонніх осіб

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я