Четвер, 30 Травня, 2024

10 передбачень Ford на 2015 рік

Американський автовиробник Ford оголосив свої прогнози на найближче майбутнє. Це зробили його аналітики у звіті «Тенденції 2015 року, покоління Z та як наймолодші споживачі змінюють бачення майбутнього».

Що таке «покоління Z»? Це люди, які народилися у 1990 – 2000, майже 20% населення планети. Вони технічно підковані і соціально активні.

«Споживачі покоління Z стали ключовими фігурами нашої доповіді, оскільки вони вже впливають на світогляд та поведінку споживачів різного віку, – розповідає менеджер з глобальних споживчих тенденцій Ford Шеріл Коннеллі. – Аналогічні тенденції спостерігалися і з попереднім поколінням, однак саме «Z» розуміють всі доступні для них можливості. Кожна з опублікованих тенденцій так чи інакше перетинається з енергійними і пробивними представниками покоління Z».

10 тенденцій, що впливатимуть на споживачів та бренди у 2015 році згідно з прогнозами Ford:

«Дорогу поколінню Z!».

Вони керуються простою установкою: «Хороші речі відбуваються тільки з тими, хто діє».

«Хай живуть «відступники» та «бунтарі»!»

Суспільство завжди любило готових піти на ризик, і сьогодні ринок уважний до тих, хто розсуває кордони і ламає шаблони.

«Гордість за невдачі»

Сприйняття невдач швидко змінюється. В епоху постійних змін єдиною невдачею є відсутність руху, небажання розвиватися та еволюціонувати.

«Вільний рух»

Завдяки новим технологіям споживачі сьогодні обходяться мінімумом електронних пристроїв. Гаджети стали предметом одягу, а додатки для смартфонів змінили механізми оплати і способи комунікації маркетологів з клієнтами. При стрімкому розвитку інновацій ніхто не прагне користуватися морально застарілим продуктом. Сформувалася навіть модель менталітету «a la carte», яка віддає перевагу останнім новинкам.

«Розширення ближнього кола» та адаптація традиційних концепцій сім’ї та спільноти для кожного споживача залежно від його потреб.

«Компроміси щодо приватності»

Користувачі готові ділитися відомостями про себе в обмін на якісь переваги.

«Інструкції здоров’я»

Інформаційне поле перенасичене порадами щодо здорового способу життя. Споживачі прагнуть чітких інструкцій, які можна виділити в загальному хаосі та втілити в конкретних діях.

«Втеча від реальності»

Цей принцип стає дедалі реальнішим через життя в сучасному суспільстві у форматі 24/7. Люди все частіше шукають пригод з ефектом «занурення». Прагнення втекти виходить на рівень високого мистецтва.

«Мобільність у всіх сферах життя»

Мобільною стає не лише інформація, а й удосконалюються способи пересування.

Знання тенденцій найближчого майбутнього дозволяє випускати актуальніші продукти, а зібрану інформацію можна використовувати в розробці наступних гаджетів і послуг.

Наприклад, так Ford випустив систему Ford Applink, у якій водії можуть голосом керувати мультимедійними функціями автомобіля завдяки тенденції «Цифрові дані концентруються, а люди все більше вимагають швидкого доступу до інформації».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися