Субота, 2 Грудня, 2023

Півроку Vodafone в Україні: яка популярність у тарифів Red

Vodafone phone

У листопаді 2015 року на українському телеком-ринку з’явилася приваблива пропозиція. Vodafone запропонував тарифи Red, які передбачають 3G-інтернет, безлімітний голосовий зв’язок у мережах Vodafone та «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України і до 62 країн світу.

За півроку існування цих тарифів до них підключилися близько мільйона клієнтів. При цьому більше 50% з них користуються смартфонами, що майже в 1,5 рази більше, ніж в інших тарифах. Клієнти Vodafone використовують удвічі більше мегабайтів, ніж абоненти інших тарифів. Найбільшою популярністю у клієнтів Vodafone користується відеостримінг та сервіс YouTube.

Більша частина абонентів робить вибір на користь Vodafone Україна для того, щоб користуватися 3G-мережею, яку будують за європейськими стандартами. Такі дані оператор отримав у ході проведеного опитування. Сьогодні понад 40% українців можуть скористатися 3G-послугами в мережі Vodafone. До кінця року 3G-мережа компанії буде доступна більше 50% населення України.

Ще одним фактором на користь вибору Vodafone Україна, згідно з опитуванням нових клієнтів, стали тарифи для зв’язку в роумінгу і на міжнародні напрямки. Обсяги користування міжнародним зв’язком у тарифах Vodafone Red удвічі перевищують кількість хвилин на зарубіжних напрямках, яку використовують абоненти інших тарифів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися