Понеділок, 4 Грудня, 2023

Facebook стежитиме за всіма користувачами інтернету

Facebook app on the Apple iPhone display and desktop version of Facebook on the Apple Macbook Pro Retina. Multi devices multitasking concept. All gadgets in full focus. Varna, Bulgaria - May 29, 2015.

Найбільша соцмережа світу Facebook розширила свою рекламну мережу на всіх користувачів Павутини. Це дозволяє їй збирати історію відвідувань веб-сторінок усіх користувачів, які потрапляють на сайти-партнери цієї мережі. Так соцмережа знатиме вподобання навіть тих, хто не зареєстрований у Facebook.

Під наглядом буде кожен

Соцмережа повідомила, що відтепер надає знеособлену інформацію про всіх користувачів інтернету учасникам своєї мережі реклами Audience Network. Компанія за допомогою кнопок «Подобається» і різних фрагментів коду на сайтах буде запам’ятовувати історію веб-серфінгу і передавати її партнерам. Донедавна Facebook ділився інформацією тільки про зареєстрованих учасників соціальної мережі, які увійшли у свій профіль соцмережі.

«Рекламодавці та розробники додатків мають потенційних клієнтів, які не входять до кількості зареєстрованих на Facebook користувачів. Ми порахували, що ми можемо запропонувати їм більш якісне обслуговування, – розповів про нововведення віце-президент Facebook з реклами Ендрю Босворс газеті Wall Street Journal. – Тепер ми зможемо краще зрозуміти, яку рекламу варто відображати цій категорії користувачів».

Наприклад, тепер при відвідуванні веб-сайтів з кулінарними рецептами користувачем, який не зареєстрований у Facebook, компанія зможе дізнатися, що він захоплюється цим, і надати цю інформацію рекламодавцям. Надалі він буде бачити відповідні оголошення на всіх сайтах, на яких розміщені рекламні блоки Audience Network. Подібний підхід використовують усі рекламні мережі, з Google і «Яндексом» включно, оскільки він виявився найбільш ефективним.

Які опції доступні користувачам

У Facebook кажуть, що соцмережа не використовуватиме тактики, які можуть викликати роздратування або відволікати. Серед таких – використання звуків в оголошеннях. Також в компанії обіцяють фільтрувати випадкові натискання на оголошення.

Соцмережа також дозволить користувачам налаштувати, які оголошення вони бачити не хочуть. Але для доступу до цієї функції необхідно мати акаунт у Facebook.

Як реклама приносить гроші

У березні 2016 року Facebook повідомив, що ним користуються 1,65 млрд людей щомісяця. Це половина всього інтернет-населення у світі, яке становить близько 3,17 млрд осіб. Минулого року на показах реклами соцмережа заробила більше $17 млрд.

Для демонстрації оголошень з 2014 року Facebook використовує рекламну платформу Atlas. Соцмережа купила її у 2013 році у Microsoft. Atlas інтегрована з рішенням Audience Network, яке дозволяє відстежувати перехід інтернет-користувача з одного пристрою на інший. Наприклад, якщо ви знайшли на телефоні бажаний товар, а купили його на ноутбуці – соцмережа знатиме про це.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися