Четвер, 13 Червня, 2024

Подарунки за поповнення рахунку

Отримати приємні сюрпризи від свого оператора можна навіть при поповненні рахунку мобільного. Абоненти МТС Передплата, які роблять це через термінали мережі «Банк 24 Національний Кредит», зможуть отримувати різноманітні телекомунікаційні послуги.

Для того щоб отримати подарунок від МТС, достатньо поповнити свій рахунок через термінали самообслуговування «Банк 24 Національний Кредит». При цьому на мобільний надійде повідомлення про можливість отримати подарунок – телекомунікаційні послуги на суму до 20 грн. Бонуси надаються за додатковий платіж на вказану на екрані суму та зараховуються на бонусний рахунок протягом п’яти календарних днів. Перевірити їхню кількість можна за допомогою команди *101*10# або системи «Інтернет-Помічник».

Детальний перелік розташування терміналів можна дізнатись у оператора за безплатним номером 111 або за допомогою карти термінальної мережі «Банк 24 Національний Кредит».

Окрім цього, абоненти МТС Передплата можуть отримувати додаткові подарунки, поповнюючи свій рахунок на сайті МТС за допомогою платіжного сервіс-провайдера Portmone.com або через термінали самообслуговування компаній «iBox», «24nonStop», «City-Pay».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися