Неділя, 25 Лютого, 2024

Як «хмари» заощадили МТС півмільйона гривень

Нещодавно «МТС Україна» відзначила річницю переїзду в новий офіс, у якому реалізували концепцію відкритого простору (open space) і розгорнули віртуальну інфраструктуру. Офіс обладнаний «тонкими клієнтами» і принт-центрами замість звичної оргтехніки, а також оснащений «розумною» системою клімат-контролю. За рахунок застосування хмарних сервісів та енергоефективних технологій енергоспоживання офісу зменшилося на 20%, а витрати паперу – на 15%. Загальний економічний ефект склав близько півмільйона гривень.

«У новому офісі нам вдалося реалізувати найсміливіші ідеї і задовольнити найбільш амбітні запити наших «просунутих» і вимогливих співробітників. За кількістю впроваджених хмарних сервісів, IT-рішень та інших технологічних нововведень він не має аналогів в Україні. Разом з тим, ми не ставили перед собою завдання потрапити в список рекордів Гіннеса, наш офіс – це насамперед ультрасучасне рішення для компанії, яке дозволяє підвищувати ефективність бізнесу, оптимізувати витрати, – коментує директор з адміністративних питань «МТС Україна» Валентин Михайловський. – Думаю, наш офіс недовго буде залишатися ексклюзивним – ми часто приймаємо представників інших підприємств, партнерів і демонструємо їм концепцію нової організації бізнесу в дії. Але ми тільки раді ділитися своїм досвідом та напрацюваннями в цьому плані, оскільки переконані, що технології повинні бути доступними і масовими».

Центральний офіс «МТС Україна» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Лейпцизька, 15. Компанія займає чотири поверхи площею 6345 квадратних метрів, де працюють 650 співробітників. В офісі є 52 переговорні кімнати, оснащені сучасними системами відео- та аудіо-конференц-зв’язку. У будівлі є паркінг і велопарковка.

«Робочі місця» співробітників, корпоративна пошта, файли, бази даних, програмне забезпечення – все знаходиться в «хмарі». Доступ до неї можна отримати з будь-якого пристрою (тонкий клієнт, ноутбук, планшет, смартфон) по захищених VPN-каналах. Завдяки цій системі співробітники можуть роздрукувати документи в будь-якому принт-центрі будь-якого офісу «МТС Україна». Це зручно при поїздці у відрядження, наприклад, перебуваючи в офісі в Києві можна відправити на друк необхідні документи, а роздрукувати їх уже в Дніпропетровську.

В офісі працює Wi-Fi з відкритим доступом до ресурсів інтернет для гостей і закритим доступом до корпоративних ресурсів для співробітників. У приміщенні також розгорнута тестова мережа високошвидкісного пересилання даних 3G.

Бейдж співробітника є одночасно пропуском на територію офісу, ключем до «робочого місця», сховищ конфіденційних документів і до документів, відправленим на друк у принт-центр, а також гаманцем для розрахунків у кафе, покупки кави і закусок в автоматах. Усі дані зберігаються й обробляються у власному дата-центрі «МТС Україна».

Співробітник може вибрати будь-яке зручне місце на будь-якому поверсі й отримати доступ до свого «робочого столу» за допомогою персонального бейджа і зчитувача. Вільне робоче місце дозволяє працювати поруч із колегами з різних підрозділів, що збільшує ефективність і оперативність роботи в проектних групах.

Співробітники «МТС Україна» можуть працювати за гнучким графіком, вибравши один з шести варіантів часу початку і закінчення робочого дня. У компанії також реалізований «віртуальний робочий день» – можливість працювати поза офісом один день на два тижні.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися