Субота, 2 Грудня, 2023

Польща, Італія, Німеччина та Чехія стали популярними на свята

Тарифи Vodafone Україна дозволили привітати всіх, хто опинився на свята за кордоном, без суттєвих фінансових затрат. Кількість міжнародних дзвінків у цей період подвоїлася порівняно з кількістю дзвінків у звичайний день.

Найпопулярнішими напрямками новорічних привітань стали Польща, Італія, Німеччина, а також Чехія. Міжнародні розмови подовжилися за такими напрямками:

1) Польща – тривалість дзвінків в Польщу цього року була на 290% довше, ніж торік;

2) Нідерланди – голосовий трафік на цьому напрямку зріс на 260%;

3) Туреччина – абоненти оператора розмовляли з абонентами в Туреччині на 220% довше;

4) Румунія – на цьому напрямку спостерігається зростання трафіку на 169%;

5) Іспанія – до цієї країни абоненти телефонували цього року на 160% більше.

У пакет послуг будь-якого з тарифів лінійки Vodafone Red входять дзвінки, SMS та MMS не тільки на всі мережі України, а й до 62 країн світу. Абонентам тарифу Red S доступні 30 хвилин на місяць для дзвінків у будь-яку із 62 країн світу, користувачі тарифу Red M мають 50 хвилин на місяць для дзвінків за кордон, абоненти, які користуються тарифом Red L, можуть у рамках пакету спілкуватись протягом 90 хвилин з абонентами, які знаходяться в інших країнах.

Українські абоненти Vodafone можуть також користуватися доступними послугами зв’язку не тільки в Україні, а й у Європі завдяки послузі «Роумінг, як удома». Вона надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і «МТС Україна». У її вартість також входять необмежені вхідні дзвінки в 15-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися