Середа, 19 Червня, 2024

Полтавські туристи отримали «Стежку легенд»

У рамках концепції Ukraine4all (Україна для всіх) «МТС Україна» відкрила в Полтаві перший інноваційний туристичний маршрут «Стежка легенд». В основі концепції – сучасні інформаційні технології та мобільний інтернет, які поступово стають основою для туристичної інфраструктури міст. Завдяки ним туристи можуть оперативно отримувати всю необхідну інформацію – карту міста, опис пам’яток, фото- та відеоконтент – у будь-який зручний час.

«Телекомунікаційна інфраструктура – це як автомобільні шляхи, така же візитна картка міста та області, – зазначив генеральний директор «МТС Україна» Олег Проживальський. – Саме новітні технології сприяють пожвавленню бізнесу, зростанню доходів, поліпшенню економічного стану регіону та дозволять реалізовувати такі цікаві та інноваційні інфраструктурні проекти».

Перший в Україні інноваційний туристичний маршрут «Стежка легенд» відкрито за підтримки полтавської міської ради. Назва маршруту обумовлена тим, що Полтава є одним з найстаріших міст України, і майже з кожною пам’яткою у місті пов’язані давні легенди, притчі та спогади.

Найвідоміший символ Полтави – Біла альтанка – має підковоподібну форму, тому візуальним символом полтавського маршруту стала щаслива підкова. Щоб туристи могли говорити, що вони пізнали старовинну Полтаву, їм необхідно зібрати 20 усміхнених підковок – саме така кількість пам’яток на «Стежці легенд»:

1)      Ігорів камінь;

2)      Подільська вежа;

3)      Біла альтанка;

4)      Пам’ятний знак полтавській галушці;

5)      Музей-садиба Івана Котляревського;

6)      Успенський собор;

7)      Дзвіниця Успенського собору;

8)      Спаська церква;

9)      Пам’ятник на місці відпочинку Петра І;

10)   Пам’ятник загиблим українським козакам;

11)   Ансамбль Круглої площі;

12)   Будинок Полтавського дворянського зібрання;

13)   Будинок Полтавських губернських присутніх місць;

14)   Будинок Полтавського цивільного губернатора;

15)   Будинок Полтавського віце-губернатора;

16)   Будинок Петровського Полтавського кадетського корпусу;

17)   Будинок Полтавського генерал-губернатора;

18)   Будинок поштамту;

19)   Будинок повітових присутніх місць;

20)   Монумент Слави.

Маршрут проклали за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символічними підковами та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам’яток, стрілки вказують шлях до наступної локації.

Після зчитування QR-коду на турист на екрані свого мобільника побачить докладний опис і фото історичного чи культурного об’єкта поряд з ним. До опису пам’яток додаються посилання на повну карту міста із зазначенням місць, де розташовані QR-таблички. Окрім історичної довідки, опис об’єктів містить місцеві легенди, цікаві історії і спогади. Маршрут охоплює найцікавіші туристичні об’єкти міста в межах пішохідної доступності.

Для зручності туристів також передбачено паперові туристичні путівники з короткою інформацією про об’єкти на маршруті. Путівники розміщені в музеї-садибі Івана Котляревського (м. Полтава, Соборний майдан, 3) та у магазині «МТС Україна» (м. Полтава, вул. Фрунзе, 66). Маршрут охоплює найцікавіші туристичні об’єкти міста в межах пішохідної доступності.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися