Популярність оплат з мобільного рахунку зростає: що оплачують користувачі

перелік найпопулярніших сервісів та категорій послуг для оплати з мобільного рахунку

Популярність оплат з мобільного рахунку зростає – за останній рік загальний оборот цього виду розрахунків збільшився на 63%. Компанія Vodafone склала рейтинг сервісів, які клієнти компанії оплачують з мобільного рахунку Vodafone.

Зважаючи на різні параметри мобільних розрахунків, як то сума та кількість транзакцій, кількість користувачів того чи іншого виду оплати, аналітики компанії склали перелік найпопулярніших сервісів та категорій послуг для оплати з мобільного рахунку.

До топ-3 категорій послуг, які оплачують з мобільного, увійшли «банки та фінансові послуги», «телекомунікаційні послуги» та «ігри та програми». Ці категорії випереджають одна одну в популярності за різними параметрами.

За сумою транзакцій лідирують банківські та фінансові послуги, які займають 69% усього обсягу транзакцій, за ними йдуть телеком-послуги із часткою 20%, а ігри та програми складають 9% від усієї суми розрахунків. Аналогічний порядок категорій прослідковується й за сумою середнього чеку. А от за кількістю транзакцій ці три категорії ділять між собою популярність більш рівномірно. 47% клієнтів спрямовує свої мобільні кошти на оплату банківських та інших фінансових послуг, 20% сплачують за телеком-послуги за допомогою мобільного гаманця, а 19% розраховується мобільними коштами за ігри та програми.

Найпопулярнішою послугою серед фінансових сервісів став переказ грошей з мобільного рахунку на банківську карту. І за сумою та загальною кількістю транзакцій, і за кількістю користувачів і середнім чеком ця послуга випереджає решту. Тільки за кількістю транзакцій на одного користувача оплата телеком-послуг Vodafone випередила поповнення банківської карти з мобільного.

Загалом рейтинг сервісів виглядає таким чином.

За сумою транзакцій:

 1. Переказ грошей з мобільного рахунку на банківську карту – 62%
 2. Переказ на рахунок іншого абонента Vodafone – 16%
 3. Переказ коштів на гаманець Global Money – 6%

За кількістю транзакцій:

 1. Переказ грошей з мобільного рахунку на банківську карту – 32%
 2. Переказ на рахунок іншого абонента Vodafone – 16%
 3. Оплати у грі World of Tanks – 8%

За кількістю унікальних користувачів:

 1. Переказ грошей з мобільного рахунку на банківську карту – 35%
 2. Переказ на рахунок іншого абонента Vodafone – 14%
 3. Оплати у грі World of Tanks – 8%

За сумою середнього чеку:

 1. Переказ грошей з мобільного рахунку на банківську карту
 2. Переказ коштів на гаманець Global Money
 3. Переказ на рахунок іншого абонента Vodafone

Користувачі мобільного гаманця SharPay від Vodafone використовують його також для оплати послуг інших телеком-операторів. Так, близько 6% за кількістю транзакцій і за кількістю унікальних користувачів складають розрахунки за послуги Київстар.

1 коментар

 1. Да, я сам как нашел как пополнить танки через Global24 там теперь только так и пополняю. Тем более, что так и выгоднее получается. Да и не всегда на карте у меня есть лишние, а на телефон приходит денежка с партнерки, так что пополнять казу в танчиках с киевстара через глобал мне проще всего

Comments are closed.