Вівторок, 16 Липня, 2024

Послуга Vodafone Safety допоможе повернути загублений смартфон

Vodafone Україна запустив послугу Vodafone Safety, з якою буде легше відшукати загублений мобільник. При цьому неважливо, де саме загубиться девайс – сервіс працює у глобальному масштабі.

safety-vodafone-11

При підключенні Vodafone Safety на екрані смартфона відображається спеціальна заставка e-Sticker. Вона містить інформацію про те, що телефон можна повернути власнику за винагороду, та номери цілодобової служби підтримки. При цьому номер власника та інші його дані залишаються приватними.

Один з найскладніших моментів у поверненні смартфона – зустріч з людиною, яка знайшла телефон. Послуга забезпечує додаткову безпеку завдяки відсутності прямого контакту власника і того, хто відшукав мобільник. Повернення смартфона організовують співробітники служби підтримки Vodafone Safety. Протягом 1-2 днів знайдений пристрій власнику привозить кур’єр служби підтримки. Сервіс повернення, а також винагороду людині, яка знайшла смартфон, надає компанія mySafety. У разі неповернення мобільного пристрою страховку виплачує СК Nadia.

Vodafone пропонує кілька варіантів підключення послуги:

· Пакет послуг «Оптимальний» передбачає повернення смартфонів без можливості отримання страхової виплати. Вартість послуги при цьому складе 0,50 грн/день.

· Пакет послуг «Преміум» надає сервіс повернення смартфона і страхову виплату в разі неповернення пристрою. Якщо протягом 14 днів з моменту втрати смартфона інформація про його знахідку не надійшла на лінію служби підтримки, у клієнта є можливість отримання страхової виплати в розмірі 1200 грн за свій пристрій. Вартість послуги при підключенні пакета «Преміум» складе 0,79 грн/день.

· Пакет послуг «Річний» дозволяє дешевше отримувати той же сервіс, що і в пакеті «Преміум». Вартість послуги при підключенні пакета «Річний» складе 229 грн/рік.

Підключити послугу можна на сайті safety.vodafone.ua. Також для підключення послуги можна відправити SMS з текстом «0» на номер 6911 і дочекатися інструкцій з підключення або скористатися для цього номером безплатної цілодобової служби підтримки 6911.

Власникам пристроїв на базі ОС Android доступний додаток Vodafone Safety, який дозволяє не тільки використовувати цифрову наклейку e-Sticker та повернути пристрій або отримати страхову виплату. Він також дозволяє віддалено блокувати пристрій у разі його втрати, а також визначати місце розташування втраченого пристрою. Крім того, додаток дозволяє зробити фото з фронтальної або основної камери пристрою за командою з особистого кабінету, що може допомогти в пошуках втраченого смартфона.

Протягом 14 днів всі нові клієнти послуги можуть користуватися сервісом безплатно. Детальніше про послугу можна дізнатися на сайті safety.vodafone.ua.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися