Постраждалим від війни тваринам можна допомогти, надіславши SMS

Оскільки на фермах і притулках закінчуються їжа, вода та працівники, або втрачається електрика, незліченна кількість тварин постраждає та гине швидко чи дуже повільно.

Допомогти постраждалим тваринам тепер можна через SMS. Vodafone Україна та Благодійний фонд «ЮАЕНІМАЛС» запустили короткий номер 88006 для збору благодійних внесків на допомогу тваринам, які постраждали унаслідок війни.

Відтепер кожен абонент передплати Vodafone Україна може зручно та легко зробити свій внесок для допомоги тваринам, які постраждали унаслідок війни. Для цього достатньо відправити SMS-повідомлення будь-якого змісту на короткий номер 88006.

Вартість благодійного SMS-повідомлення ? 20 гривень. Гроші списуватимуться з мобільного рахунку. Послуга діє тільки для абонентів передплати.

Команда гуманістичного руху UAnimals рятує постраждалих від війни тварин (від котів до левів): евакуює їх із гарячих точок, допомагає притулкам і волонтерам із прифронтових районів кормом та ліками для тварин, відбудовує знищені притулки та сприяє стерилізації. Крім того, UAnimals привертають увагу світової спільноти до екоциду, який чинить росія під час війни в Україні, знищуючи не лише людей та міста, а й довкілля та все живе у ньому.

Тварини часто стають жертвами, про яких забувають. Такі організації, як UAnimals та UAAA (Українська асоціація захисників тварин), збирають пожертви на підтримку місцевих ветеринарів, допомагають притулкам для тварин фінансовою допомогою та змогли успішно евакуювати низку невільних і домашніх тварин до сусідніх країн.

За оцінками ООН, понад 3,7 мільйона українців покинули країну з початку війни місяць тому. Багато з них власники домашніх тварин, змушені тікати зі своїми улюбленими домашніми тваринами на буксирі, що може бути надзвичайно травматичним

Оскільки на фермах і притулках закінчуються їжа, вода та працівники, або втрачається електрика, незліченна кількість тварин постраждає та гине швидко чи дуже повільно. Сільськогосподарських тварин нелегко переселити. В Україні є приблизно 3,5 мільйона великої рогатої худоби, 5,7 мільйона свиней і 212 мільйонів курей, які будуть уразливі до невибіркових нападів або покидання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я