Неділя, 25 Лютого, 2024

Пробіг з вірою в серці

Допомогти майбутнім мамам та малюкам з хворим серцем, а також «підтягнути» свою фізичну форму може кожен українець. Для цього досить взяти участь у благодійному марафоні «Пробіг з вірою в серці», який пройде в п’яти містах країни. Зібрані таким чином кошти передадуть на придбання медичного обладнання для кардіологічних відділень у лікарнях та пологових будинків міст-учасників пробігів.

Марафон пройде вулицями таких мегаполісів:

  • Дніпропетровськ – 13 вересня, 13:00, Фестивальний причал;
  • Вінниця – 13 вересня, 13:00, площа Незалежності;
  • Херсон – 21 вересня, 13:00, площа Свободи;
  • Кременчук – 27 вересня, 10:30, площа Перемоги;
  • Львів – 28 вересня, 13:00, площа біля Оперного театру.

На гостей заходів чекають розминка від олімпійських спортсменів, цікаві конкурси, вікторини та подарунки. Для маленьких бігунів передбачена ігрова дитяча зона.

«Уже багато років компанія «МТС Україна» ініціює та підтримує проекти, спрямовані на вирішення проблеми кардіологічних захворювань. Ми відмовились від традиційних привітань корпоративних абонентів з днем народження та святами, спрямувавши відповідні кошти на користь дітей, які потребують операції на серці, – зазначає начальник відділу МТС зв’язків з громадськістю Вікторія Рубан. – Разом з партнерами ми забезпечили доступ до високоспеціалізованої медицини та якісної діагностики для жителів регіонів за допомогою телемедичної мережі. Для нас участь у проекті «Пробіг з вірою в серці» – це можливість об’єднати зусилля заради допомоги дітям з кардіологічними захворюваннями та поширення ідеї здорового способу життя».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися