Скільки абонентів можуть отримати 3G

Кожен третій абонент у мережі Vodafone Україна використовує пристрій з підтримкою 3G. Такою є статистика проникнення 3G-смартфонів за результатами першого кварталу 2016 року.

Кількість 3G-пристроїв за минулий квартал збільшилася на 400 тисяч і становить понад 6,9 мільйона пристроїв. Загальна доля таких гаджетів у мережі оператора досягла 34%. Найпопулярніші операційні системи серед 3G-пристроїв – Android і IOS. При цьому пристроїв на базі Android утричі більше, ніж IOS.

Власники гаджетів із 3G стали більше користуватися мобільним інтернетом. Порівняно з першим кварталом минулого року загальний обсяг трафіку в мережі Vodafoen Україна виріс в 4 рази. Експерти оператора пояснюють це доступністю послуги – усі актуальні тарифи оператора передбачають доступ до 3G.

Сьогодні мережа Vodafone Україна охоплює найбільшу кількість обласних центрів в країні – це 19 населених пунктів і їхні передмістя: Київ, Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Херсон, Луцьк, Чернігів, Миколаїв, Суми, Полтава, Кіровоград, Дніпропетровськ, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль і Харків. Подробиці щодо покриття дивіться на сайті оператора.