Понеділок, 24 Червня, 2024

Скільки грошей заробила МТС за півроку

Доходи оператора в 1 півріччі 2015 року виросли на 1,3% в річному численні і склали 5,051 млрд грн. Про високу стійкість бізнесу свідчить і стабільність абонентської бази, а також тенденція до зростання, що з’явилась в другому кварталі 2015 року: кількість клієнтів оператора зросла на 0,2%. При цьому зберігається висока лояльність клієнтів: показники відтоку традиційно низькі – 5,6%, завдяки вигідним тарифам і поліпшенню якості зв’язку та послуг.

Серед факторів стабільного зростання – збільшення користування послугою «3G Безліміт», яка надається в партнерській мережі на основі національного роумінгу з 16 лютого 2015 року, а також збільшення популярності тарифів для голосу і пересилання даних.

Як наслідок, «МТС Україна» демонструє зростання доходів від пересилання даних у квартальному численні. Доходи від надання послуг мобільного інтернету зросли на 2,9%. Варто відзначити зростання питомої ваги цього показника в загальній структурі доходів від додаткових послуг – за рік частка доходів від пересилання даних зросла з 40% у другому кварталі 2014 до 45% у другому кварталі 2015 року.

На річну динаміку основних фінансових і операційних показників також вплинули девальвація гривні, припинення роботи в Криму та події на сході країни.

Крім зовнішніх факторів, на показник OIBDA мали істотний вплив витрати, пов’язані з будівництвом мереж 3G. У першому півріччі капітальні вкладення компанії в розвиток мережі склали 4,1 млрд грн. Загальна сума інвестицій за 2015 рік складе більше 7,3 млрд грн.

Основні активності «МТС Україна» у другому кварталі 2015 року:

  • запуск тарифної лінійки «Смартфон 3G» для абонентів передплаченого сервісу і контрактних абонентів, що пропонує два безліміти для голосу і пересилання даних, а також надає доступ до 3G-послуг;
  • запуск тарифу «Смартфон ZERO» в межах ініціативи «Львів – територія безкоштовного спілкування», яка передбачає безоплатне спілкування та доступ до мобільного інтернету на території Львівської області для абонентів «МТС Україна»;
  • запуск послуги «0 за кордон» для контрактних абонентів «МТС Україна». Послуга пропонує вигідні тарифи для дзвінків за кордон.

 

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися