Неділя, 25 Лютого, 2024

Смартфони керівників Vodafone Україна: Євген Фрунза

evgen-frunza_3Євген обіймає посаду технічного директора Vodafone Україна. Його робота вимагає бути на зв’язку цілодобово. Основні вимоги до телефона: тривалий час роботи та висока продуктивність.

У мене Samsung Galaxy S7 Edge. Три роки назад я перейшов з iPhone на Android, бо він здається мені простішим. Хоча маю ще й iPad – врівноважувати свої знання про різні платформи, так би мовити.

Робота технічної служби – це 24/7, і я маю бути весь час на зв’язку. Для мене дуже важливий тривалий час роботи апарата. Свій смартфон я добу можу не заряджати. Другий позитивний момент – це швидке заряджання. Не пам’ятаю точно, але він приблизно за 30 хвилин заряджається до 60-70%.

У роботі я активно користуюсь поштою та месенджерами: Viber, WhatsApp, Telegram, Skype. Нерідко доводиться працювати з поштою в дорозі та читати документи – Word, Excel, PowerPoint, PDF.

Я люблю фотографувати. До того ж часто по роботі доводиться фіксувати дії, наприклад, підрядних організацій. Я не бачив останній iPhone і не можу порівняти якість. Але в цьому апараті миттєво спрацьовує автофокус, що для мене дуже критично. А ще він добре знімає в темний час доби. Крім того, смартфон має водозахист. Якось упав він у мене у воду, і нічого з ним не сталося.

А інші технічні характеристики в iPhone і Samsung Galaxy S7 Edge приблизно однакові. Решта смартфонів мені здається на порядок нижчою за своєю якістю і продуктивністю.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Повинен відмітити, що заробляння грошей на водафон межує із шахрайством. Наведу свій приклад. У мене тариф „СУПЕР“. Діяв до 25 квітня. Але мені потрібно було поговорити з іншим оператором, а на рахунку було мало грошей. Для цього я поповнив свій рахунок на 50 гривень 28 березня. Із мене водафон зняв 35 гривень за нібито підключення до тарифу „СУПЕР“. За що зняв? Адже мій тариф діяв до 25 квітня. Тобто за підключення з мене двічі зняли гроші. Оператор Павло до якого я телефонував 28 березня 17.29. відповів що так і повинно бути. ШАХРАЇ!!!

  2. Повинен відмітити, що заробляння грошей на водафон межує із шахрайством. Наведу свій приклад. У мене тариф „СУПЕР“. Діяв до 25 квітня. Але мені потрібно було поговорити з іншим оператором, а на рахунку було мало грошей. Для цього я поповнив свій рахунок на 50 гривень 28 березня. Із мене водафон зняв 35 гривень за нібито підключення до тарифу „СУПЕР“. За що зняв? Адже мій тариф діяв до 25 квітня. Тобто за підключення з мене двічі зняли гроші. Оператор Павло до якого я телефонував 28 березня 17.29. відповів що так і повинно бути. ШАХРАЇ!!!

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися