Середа, 29 Листопада, 2023

Як вибрати кабель USB-C, який не знищить гаджет

go4gbfjfontnmrjxlygz1-1

Новий формат під’єднання мобільних девайсів USB-C обіцяє не тільки більші швидкості пересилання та потужне заряджання. Неякісні дроти з подібним роз’ємом можуть просто спалити гаджет. Розробник USB-C після подібних випадків впровадив функцію перевірки якості, але її використання у дротах та гаджетах залежатиме від бажання виробників. Ось на що варто звернути увагу при купівлі дроту USB-C, який не знищить девайс.

  1. Розумійте маркування USB-C

Формат USB-C дозволяє дротам бути дуже різними. Деякі можуть підтримувати стандарт USB 2.0, інші – сучасний USB 3.0. Деякі можуть передавати потужність, якої вистачить лише для планшета, а до інших можна підключати ноутбуки для заряджання. Відрізнити подібні кабелі один від одного можна за маркуванням:

usb-certification-logo-chart-1

  1. Обирайте перевірені бренди за нормальними цінами

Не варто купувати кабель USB-C, якщо він продається за надто низькою ціною. Ви не знатимете, на чому заощадив виробник, щоб досягти її. Дроти USB-C також складніші за конструкцією, ніж попередні варіанти, тому краще звертати увагу на вироби перевірених брендів. Працівник Google Бенсон Лонг, який кілька разів нищив своє обладнання поганими кабелями USB-C, зараз веде блог з оглядами та тестуванням цієї продукції. Він намагається перевірити кожен дріт USB-C, який можна купити на Amazon. За його рекомендаціями, нормальні кабелі випускають фірми Anker, Choetech, Nekteck, TechMatte, Tronsmart, Belkin.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися