Субота, 13 Липня, 2024

Соціальна допомога МТС на сході

Через військові дії на сході країни багато людей залишалися без зв’язку, і МТС повертає їм абонентську платню за ці дні. Оператор уже завершив великий етап компенсаційних виплат абонентам Донецької та Луганської областей. Загальна сума в серпні-вересні 2014 року склала 12,8 мільйона гривень.

Компенсаційна програма включала повернення вартості абонентської плати і щоденних платежів за дні, в які абонент відчував труднощі зі зв’язком. Окрім цього, користувачам нараховували додаткові кошти відразу після відновлення зв’язку та надавали пакет в 700 хвилин для дзвінків на номери МТС. Загальна кількість абонентів, які отримали компенсацію в тому чи іншому вигляді, перевищила два мільйони.

У цілому, враховуючи складну ситуацію на сході України, компанія переглянула свої соціальні програми і прийняла рішення основні кошти спрямувати на підтримку благодійних ініціатив допомоги армії, добровольчих підрозділів, поранених і біженців. Так, волонтери «МТС Україна» на регулярній основі самостійно розносять ваучери поповнення рахунку по госпіталях, передають їх координаторам волонтерських організацій, відправляють у центри проживання біженців та військовим у зону конфлікту. За час дії цієї програми роздали близько 10 000 ваучерів поповнення рахунку пораненим, які перебувають на лікуванні, а також жителям звільнених міст. Наприклад, більше тисячі ваучерів поповнення рахунку відправилися в Слов’янськ та Святогірськ відразу після їхнього звільнення.

Для переселенців зі східних областей України оператор також організував безплатну переадресацію дзвінків з короткого номера МТС 111 на урядову «гарячу лінію». Центри проживання біженців на постійній основі забезпечуються ваучерами поповнення рахунку, проводяться заходи з організації дозвілля дітей-переселенців, надано благодійну допомогу з відновлення дитячого притулку в Слов’янську. Допомогу у відновленні отримав і дитячий притулок «Вітрила надії», в якому зараз живуть діти-переселенці. «МТС Україна» також допомагає організовувати дозвілля для дітей, що переїхали із зони АТО: так, київський офіс компанії в рамках освітнього проекту МТС «Мобільна академія» відвідали вихованці центру соціальної реабілітації «Ковчег», на території якого також проживають переселенці.

Окрім співробітництва з благодійними фондами та волонтерськими організаціями, співробітники компанії збирають кошти для військових, які отримали поранення в бойових діях, відвідують Київський військовий госпіталь, передають допомогу, купують необхідні речі та ліки. Компанія перерахувала понад мільйон гривень на лікування поранених за кордоном. В офісах компанії на постійній основі ведеться збір матеріальної допомоги для біженців, яка щоп’ятниці відправляється на розподіл до волонтерів.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися