Четвер, 13 Червня, 2024

Amazon пропонує авторам писати книги з читачами

Поєднати ідеї письменників зі смаками мільйонів читачів – досить складне завдання, проте в Amazon вважають, що це дозволить підняти якість масової літератури. Для цього компанія створила новий сервіс Write On, на якому мільйони користувачів допоможуть авторам писати книги. Ідея в тому, щоб більше романів та художніх творів ставали популярним товаром, а не лише забутою творчістю.

Новий сервіс дозволяє авторам відкривати свої чернетки публіці, а потім збирати відгуки та пропозиції читачів. Письменники потім можуть врахувати їх та переробити своє творіння. А читачі зможуть голосувати за кращі, на їхню думку, твори, щоб ті перетворилися з рукописів на паперові та електронні книги. Декілька авторів вже розмістили на Write On свої творіння та отримали перші коментарі. Читачі допомагають авторам не лише із сюжетом та змістом, але й навіть вказують на пропущені коми.

В Amazon кажуть, що їхній сервіс допоможе авторам розкрити свої задуми та заробити на них. З Write On вони можуть перевірити, наскільки комерційно успішною може бути та чи інша ідея, а також які зміни необхідно внести, щоб вона стала такою. Поки що компанія не пропонує авторам фінансову винагороду за користування сервісом, але відзначає, що її робітники можуть уподобати деякі опубліковані історії та надрукувати їх.

Amazon уже довгий час шукає спосіб потрапити на книжковий ринок та використовує для цього жорсткі методи, серед яких і війна з видавцями. Окрім цього, компанія запустила програму, з якою автори закінчених рукописів зможуть заощадити до $1500 на виданні книги. Вирішувати, які твори публікувати, будуть самі користувачі: Amazon відкриє декілька сторінок для ознайомлення, і читачі зможуть голосувати за них. Прибуток від доходів за цією програмою Amazon планує ділити навпіл з письменниками.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися