Сьогодні настав час брендів, схожих на людей

Репутація є одним із найважливіших активів будь-якої компанії. І нещодавно експерти з’ясували, який бренд краще нею управляє. Лідером у галузевій номінації «Телекомунікації: Мобільні і cdma-оператори» рейтингу «Репутаційні активісти» став Vodafone Україна.

Рейтинг «Репутаційні активісти» – це спільний проект газети «Бізнес», Агентства PR-Service та аналітичної компанії Медіатека. Його ключова мета – визначити вітчизняні компанії, які досягли максимальних успіхів з управління репутацією. Для максимальної незаангажованості рейтингування журі проекту складали авторитетні медійні експерти та аналітики. Відбір номінантів здійснювався за принципом лідерства в профільних галузях, а також за ступенем інтенсивності і якості згадувань у ЗМІ. Рейтингування проводилося за п’ятьма критеріями у двох групах номінацій – галузевих і функціональних.

Крім першого місця в галузевій номінації, Vodafone Україна зайняв провідні позиції в спільному рейтингу всіх українських компаній:

  • компанію відзначили як одну з трьох кращих в номінації «Інноваційний підхід» за ефективність інноваційних PR-практик, креативність PR-команди і медійну активність;
  • оператор увійшов у топ-3 у категорії «Іміджевий капітал КСВ» за суспільно значущі соціальні проекти, прозорість і ефективність практик корпоративної соціальної відповідальності;
  • бренд увійшов до п’ятірки кращих компаній, які володіють стійкою репутацією. Лідерів у категорії «Репутаційна стабільність» журі визначало за наявністю об’єктивних конкурентних переваг, системним характером PR-роботи, стабільно високою підтримкою цільовими аудиторіями діяльності компанії і ефективністю системи репутаційного менеджменту.

«Прихід в Україну найдорожчого міжнародного бренду в телекомі – без сумніву, знакова подія для країни в цілому. Разом з Vodafone в Україну прийшли європейські стандарти: прозорість ведення бізнесу, стандарти обслуговування і безпеки, якість і, звичайно, відкритість компанії. Але головне – це європейські цінності, які близькі і зрозумілі українцям. Коли бізнес будується не навколо доходів, а для людини, – каже начальник відділу зі зв’язків з громадськістю Vodafone Україна Вікторія Рубан. – Сьогодні прийшов час брендів, схожих на людей. Тому історії, які розповідають такі бренди, так подобаються людям».