Тестування Vodafone Pay дозволить харків’янам купувати продукти вдвічі дешевше

Продукти зі знижкою 50% можна купити на Сумському ринку в торгових точках з табличками «Купуй за півціни».

У суботу, 22 грудня, усі відвідувачі Сумського ринку в Харкові зможуть купити продукти вдвічі дешевше. Для цього вперше в Україні досить буде відмовитися від готівки й оплачувати придбане за допомогою QR-коду прямо зі смартфона. Купити за допомогою QR-коду за півціни можна з Vodafone Pay та карткою Mastercard.

Продукти зі знижкою 50% можна купити на Сумському ринку в торгових точках з табличками «Купуй за півціни». Щоб скористатися пропозицією, потрібно встановити на смартфон додаток Vodafone Pay та мати картку Mastercard. 20 таких торгових точок з різними товарами – молоко, м’ясо, сало, риба, сир, овочі, зелень, фрукти – будуть пропонувати продукти зі знижкою при розрахунку карткою Mastercard з цифрового гаманця Vodafone Pay. Максимально можлива сума купівлі в одній торговій точці – 1000 грн, при цьому покупець платить 500 грн. Додатком Vodafone Pay можуть користуватися клієнти будь-якого банку і будь-якого оператора зв’язку.

Акція пройде в рамках співпраці Mastercard і проекту Vodafone Smart City Kharkiv, організованого Vodafone Україна та Харківською міською радою. Проект Vodafone Smart City передбачає впровадження «розумних» технологій від Vodafone, розроблених у глобальних R&D-центрах оператора, які успішно застосовуються у європейських містах, у системах муніципального управління та соціальних сферах суспільного життя. Правила акції доступні за посиланням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я