DC Legends – збери власну Лігу справедливості

Схоже, покрокові бої поступово набирають популярність. Усе частіше ігри цього жанру з’являються в різних «обгортках», проте їхня механіка багато в чому схожа. Раніше ми вже розглядали проект про героїв Silver City – Hero Hanters і фентезійну Age of Magic. Тепер покроковий екшн перейшов у всесвіт DC у вигляді гри DC Legends.

Супергеройське HD

Розробники явно не економили на графіці: як у магазинній презентації програми, так і при реальному тестуванні DC Legends виглядає дуже красиво. Радує не тільки відсутність технічних косяків, але і загальна атмосфера гри.

Усі персонажі «оновлені» і виглядають більш сучасно, якщо порівнювати з класичними коміксами всесвіту (Бетмену, наприклад, апгрейднули костюмчик), проте не втратили свого «шарму». Окремо хочеться відзначити красиві заставки під час завантаження рівнів – усе у високій роздільній здатності і дуже якісно!

Загалом графіка DC Legends приємна, хоча і не бездоганна. Проти Hero Hanters вона більш реалістична, але моментами все ж проглядаються злегка «розмиті» текстури.

Знову шахи з вибухами

Отже, геймплей істотно не відрізняється від зазначених вище аналогічних проектів, правда, система DC Legends кілька дещо спрощена, якщо порівнювати з тією самою Age of Magic. Так, спочатку у героїв буде всього 2 типи скілів – базовий і особливий, і поєднувати їх значно простіше. Деякі персонажі володіють одночасно навичками «хілла» і непоганою атакою, що тільки спрощує проходження.

Утім, суть та сама: команда супергероїв із 4-х персонажів і команда противника по черзі обмінюються атаками, поки останній персонаж однієї зі сторін не впаде без свідомості. Кампанія представлена у вигляді серії місій. Інформацію про кількість противників та склад їхньої команди можна подивитися перед кожним завданням у відповідному вікні.

Головне – створити якісну зв’язку з персонажів різних класів і продумано використовувати їхні навички.

Уся Ліга справедливості

За традицією жанру, у DC Legends – величезна кількість героїв: Супермен і Зелений Ліхтар, Флеш і Бетмен і ще кілька десятків інших істот із суперможливостями. Деяких пропонують тільки за донат, однак і «безкоштовних» героїв цілком вистачає для цікавого проходження.

Персонажів можна прокачувати, підвищуючи рівень і покращуючи їхні навички. З навичками, до речі, у DC Legends проблем немає – їх величезна кількість, і кожен персонаж може відкривати нові і без проблем покращувати наявні. На жаль, на зовнішньому вигляді героїв це ніяк не позначиться.

Запасайтеся трафіком

Що не сподобалося в DC Legends – додаток під час гри завантажує необхідні дані, причому робить це при кожному запуску. Щоб нормально грати, потрібен швидкісний інтернет, інакше не обійтися без фризів, багів і некоректного відображення об’єктів. Звісно, витрата батареї теж підвищується.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я