Четвер, 13 Червня, 2024

У інтернет-магазині Vodafone будуть знижки до 70% з 23 по 30 листопада

Vodafone розкриває подробиці “Чорної п’ятниці” у своїх магазинах. З 23 по 30 листопада в магазинах і інтернет-магазині Vodafone очікуються найбільші знижки року на смартфони і гаджети. Залежно від обраної моделі, зниження ціни досягне 70%.

Vodafone безпосередньо співпрацює з відомими світовими виробниками, тому може запропонувати до «чорної п’ятниці» справжні відчутні знижки не тільки на смартфони, але і на офіційні ноутбуки та планшети, телевізори та ігрові консолі, смарт-годинникb і фітнес-браслети, а також мобільні аксесуари.

Всім, хто придбає акційний смартфон, Vodafone дарує півроку зв’язку в тарифі Vodafone SuperNet Pro. Тариф щомісяця пропонує 12 ГБ 4G інетрнет, безліміт в мережі Vodafone і 150 хвилин на інші мережі України, а також 50 хвилин для дзвінків до Польщі, Німеччини, Італії та ще 27 країн. Крім того, 4 місяці безкоштовного користування послугою YouTube Premium з послугою Video Pass.

Для того, щоб отримати оплачений зв’язок на 6 місяців, потрібно відправити SMS-повідомлення з текстом «Чорна п’ятниця» на короткий номер 9900. Плата за SMS не стягується. Але спочатку варто перевірити, чи підтримує SIM-карта стандарт LTE. Якщо ні-замінити на карту нового зразка і встановити її в придбаний акційний смартфон. Плата за зміну SIM-карти не стягується.

Покупці, які досі не користуються зв’язком Vodafone, можуть купити за 1 грн стартовий пакет «Vodafone SuperNet» і поповнити його на 5 грн, встановивши SIM-карту в придбаний смартфон.

Всі учасники акції зможуть користуватися зв’язком в тарифі Vodafone SuperNet Pro протягом 6 місяців без будь-яких змін обсягів послуг і обов’язкових платежів.

Остаточні деталі цінових пропозицій до “чорної п’ятниці” доступні з 20 листопада в спеціальному розділі https://www.vodafone.ua/shop/ua/black_friday/.

 

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися