П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Apple остаточно отримала право власності на скруглені кути в смартфонах

Під час спорів, хто з вендорів у кого скопіював дизайн смартфонів, тепер можна відповідати, що всі копіюють у Apple. Семирічний конфлікт «яблучної» компанії та Samsung щодо зовнішності сенсорних мобільників, схоже, підійшов кінця. Суд постановив, що Apple належить право власності на заокруглені кути, кільце на передній панелі та сітку іконок на робочому столі.

Судова тяганина з цього питання триває вже з 2011 року і стала відомою завдяки гігантському штрафу, який суд першої інстанції присудив Samsung. Південнокорейського виробника змусили виплатити майже $1,05 млрд доларів, хоча ця сума все одно була в кілька разів меншою за ту, що вимагала Apple, яка хотіла 2,75 млрд.

За останнім вердиктом вищої судової інстанції США, Samsung тепер повинна заплатити 539 мільйонів доларів. Південнокорейський виробник уже заплатив $399 млн за рішенням суду у 2016 році, і тепер йому потрібно додати ще $140 млн різниці.

Samsung заробляє приблизно $38,9 млн щодня, або $1,6 млн на годину, на продажах мобільних гаджетів. Це означає, що компанія здатна виплатити призначений штраф приблизно за два тижні.

Сама Apple коментує рішення суду так: «Ми глибоко віримо в цінність дизайну, і наші команди невпинно працюють над створенням інноваційних продуктів для задоволення наших клієнтів. Ця справа завжди була більшою, ніж просто про гроші».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися