Вівторок, 21 Травня, 2024

У книжному сервісі Vodafone Books з’явився розділ для школярів

В каталозі послуги Vodafone Books з’явився новий розділ Вack to school, який допоможе дітям і дорослим доповнити свої енциклопедичні знання, придбати нові корисні навички та розширити шкільну програму за допомогою книг із серії «цікава наука».

На сьогодні користувачам послуги Vodafone Books доступні більше 30 000 книг. У додатку великий каталог літератури на українській, російській і англійській мовах, у тому числі – добірки з рекомендаціями, що групуються по жанрах. Для зручності читання доступні налаштування функцій перегляду, включаючи вибір шрифту і його розміру, інтервал, яскравість, фон і напрям перегортання. Додаток дозволяє завантажувати книги в пам’ять пристрою, щоб продовжувати читання без підключення до інтернету. Передплатники Vodafone Books можуть користуватися послугою на трьох пристроях без додаткової плати і без плати за трафік. Аккаунт користувача при цьому синхронізується таким чином, що книга, яку ви читаєте на смартфоні, відкриється на екрані вашого планшета або комп’ютера на тій же сторінці.

Послуга працює через додаток Vodafone Books, який можна безкоштовно завантажити в магазинах додатків Google Play і App Store. Також доступна WEB- версія послуги за адресою http://books.vodafone.ua. Після встановлення додатку, активувати підписку для платних книг можна, відправивши SMS на короткий номер 50010 з текстом ” 1″. Для того щоб оцінити зручність сервісу, Vodafone пропонує безкоштовний trial період – 7 днів користування послугою безкоштовні при першій активації послуги. Надалі щотижнева плата за послугу складає 15 гривень.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися