Android-гра Hungry Dragon. Жри, вбивай, драконь

Проста, зрозуміла і весела гра, але навряд чи вона зможе утримати гравця довше ніж на кілька днів

Hungry Dragon – казуальна гра, в якій геймеру пропонується керувати великою, крилатою і ненажерливою істотою. Геймплейно проект є клоном популярної Hungry Shark з масовим пожиранням пляжників і морських мешканців, правда в фентезійній обгортці і з цілою низкою власних фішок.

Графічне оформлення і навколишній світ

За графіку Hungry Dragon ми б поставили 7 з 10. В цілому гра оформлена красиво, фонові малюнки в гарній роздільній здатності, текстури яскраві і мультяшні, тому чудово вписуються в загальну атмосферу. Анімація польоту і дій зроблена якісно, але над рухами людей і деяких істот потрібно ще попрацювати.

До того ж трохи мильні текстури муляють очі, особливо це стосується людей та істот. До відображення навколишнього світу претензій немає – текстури гарні, погодні умови і об’єкти які можна зруйнувати, додаються.

Android-игра Hungry Dragon. Жри, убивай, драконствуй

Навколишнє середовище не рандомне, але змінюється в залежності від класу дракона. Кожен рівень досить великий, щоб протягом декількох польотів знаходити нові локації. Деякі з них дуже мальовничі і атмосферні.

Їсти, щоб жити

Якщо вам уже доводилося грати в Hungry Shark, то управління здасться знайомим. У нижній лівій частині знаходиться джойстик, який відповідає за напрямок руху, тапом можна прискорюватися, на цьому власне все. Система проста і інтуїтивно зрозуміла навіть новачкові. Керувати ж доведеться ніким іншим як драконом, і за допомогою джойстика і тапу наводити жах на селян і тварин, з’їдаючи все на своєму шляху … ну майже все.

На вибір надаються дракони різних розмірів (S, M, L, XL), деяких істот можуть поглинати тільки дракони побільше. Наприклад, корову з’їдає дракон не нижче класу M. У кожному класі кілька істот, в цілому – добра дюжина літаючих тварюк різного розміру. Розмаїття додають кастомні текстури для кожного з них, купити які можна за кристали. Вам доводилося бачити дракона-кухаря або пірата? Ні? Запускайте хутчіш Hungry Dragon!

Android-игра Hungry Dragon. Жри, убивай, драконствуй

Оффтоп: Схоже, розробників надихнув мультфільм «Як приборкати дракона». Дуже вже деякі дракони схожі на персонажів мультика. Є і змієподібні істоти з далекої Азії, причому в кількох розмірних версіях.

Бийся!

Далеко не всі істоти беззахисні і дозволяють себе з’їсти без бою. У польотах геймеру часто доведеться стикатися з лучниками і ополченням в селах, літаючими відьмами, повітряними мінами, небезпечними рослинами і зіллям і навіть велетнями, як одним ударом здатні відняти все дорогоцінне HP. На щастя, багатьох з них можна розірвати на шматки або просто ковтнути.

Про HP – смуга здоров’я відновлюється при пожиранні нових жертв, тому якщо ви вплуталися в халепу з відьмами (та їх небезпечними чарівними паличками) або напоролися на добре укріплене село завжди можна відлетіти, підкріпитися пролітаючими повз пташками і продовжувати сіяти страх і темряву.

Поступово ситуація буде ускладнюватися – світ стане небезпечнішим, їжі менше, літати складніше. Проте, чим більший ваш дракон, тим менше проблем.

Батьки і діти

В ході польотів гравець буде знаходити яйця, які потім потрібно висиджувати. Маленькі дракончики, що вилупляться можуть літати разом з татом-драконом і допомагати зжирати все навколо. Так вірний дракоєдиноріжок буде вбивати ворогів силою веселки, а інший «малюк» зменшить пошкодження від зілля чи заклинань.

Android-игра Hungry Dragon. Жри, убивай, драконствуй

Спочатку можна брати з собою в бій 2 дракончиків, але їх кількість зростає зі збільшенням розміру тата-дракона. Різноманітність «дрібних» істот не менш ніж великих і кожна відрізняється своїми ефектами і бонусами. Правильний вибір супутників допоможе прожити довше і з’їсти побільше.

В залишку

Hungry Dragon – проста, зрозуміла і весела гра, але навряд чи вона зможе утримати гравця довше ніж на кілька днів. За хороший геймплей і зручне управління розробникам можна пробачити деякі недоробки з графікою, але відсутність сюжету і однотипний навколишній світ дуже скоро роблять процес нудним і монотонним. Тому, після відкриття всіх драконів стимулу продовжувати грати немає.