Четвер, 20 Червня, 2024

В Україну приходить Vodafone

«МТС Україна» скоро почне працювати під брендом Vodafone. Компанії вже давно співпрацюють, але домовилися розширити партнерство, про що й підписали угоду. Торгова марка відомого британського мобільного оператора принесе українським користувачам нові вигоди. Це і дешевший зв’язок у роумінгу, і менша платня за дзвінки за кордон, і цікаві нові сервіси.

Перше, що отримають українці від Vodafone, – це 3G-послуги. Британський оператор запускав мобільний зв’язок третього покоління у 26 країнах світу, і цей досвід він застосує в нашій країні. Окрім цього, компанія виведе на ринок нові послуги і тарифи, хоча абоненти за бажанням зможуть користуватися тими, що в них уже є. Утім, за словами гендиректора «МТС Україна» Олега Проживальського, нові пропозиції будуть більш привабливими.

Завдяки співпраці «МТС Україна» з Vodafone українці зможуть користуватися низькими тарифами в роумінгу, які за ціною будуть майже такими, як удома. Адже компанія Vodafone працює в 62 країнах, розташованих на 5 континентах, і це дозволить зробити міжнародні дзвінки для українців дешевшими.

 

Прихід Vodafone в Україну означає для користувачів нові тарифи та інші вигідні послуги

Поступово фірмові салони «МТС Україна» змінюватимуть оформлення під новий бренд, за ними вивіски змінять магазини ділерів. Щоправда, ребрендинг не проходитиме на східних територіях країни, які непідконтрольні українській владі.

Голова «МТС Україна» Олег Проживальський і директор Vodafone з розвитку партнерських ринків Стефано Гастаут

Найголовніша ж перевага від переходу на новий бренд – це те, що «МТС Україна» впроваджує нові, міжнародні стандарти роботи, які притаманні Vodafone. Це дозволить підвищити якість обслуговування та запровадити нові сервіси.

«Завдяки нашій новій угоді з МТС ми зможемо дати українським абонентам свої кращі послуги і сервіси. 3G-мережа «МТС Україна» відповідає високим міжнародним стандартам, що дозволить забезпечити сильну позицію Vodafone вже на момент виходу на український ринок. Наша більш тісна залученість у бізнес, ознакою якої є поява в Україні бренду Vodafone, буде приносити все більші вигоди людям і бізнесу разом із впровадженням 3G-послуг і розповсюдженням мобільного інтернету», – сказав Стефано Гастаут, директор з розвитку партнерських ринків Vodafone.

«Прихід Vodafone – це, без сумніву, найбільш значуща подія для телекомунікаційного ринку України за останні роки. Українці отримають доступ до послуг 3G, якими сьогодні користуються абоненти Vodafone у всьому світі, а впровадження інноваційних технологічних рішень і унікального досвіду Vodafone в Україні дадуть поштовх розвитку цифрової економіки і сприятимуть виходу українського ринку телекомунікацій на якісно новий рівень», – додав Олег Проживальський.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися