Понеділок, 24 Червня, 2024

Для кого YouTube став куркою із золотими яйцями

TechToday уже писав, що свій канал на YouTube може бути надзвичайно прибутковою справою, що приносить мільйони доларів. Головна умова – мільйонна аудиторія, якій цікаво хоча б що-небудь: коментарі до ігор, кухарські рецепти, гра на скрипці тощо. Саме такі відео за останній рік принесли своїм творцям найбільше грошей за рейтингом Forbes. Разом вони заробили за 2015 рік майже $54,5 млн.

1. PewDiePie: $12 млн

Ім’я Фелікс Кієлберг мало кому відоме, а ось нік PewDiePie знають майже 40 млн осіб. Саме таку аудиторію має однойменний канал YouTube найдорожчого коментатора ігор в інтернеті.

2. Smosh: $8,5 млн

Кращі друзі Ян Хекокс та Ентоні Паділла стали одним із найбільш прибуткових комедійних дуетів в інтернеті. Вони ведуть загалом п’ять каналів на YouTube і навіть випустили повнометражний фільм Smosh: The Movie, який вийшов цього літа.

3. Fine Brothers: $8,5 млн

Бенні та Рафі Файн стали знаменитими тим, що знімали реакції людей, які переглядали топові відео.

4. Lindsey Stirling: $6 млн

Вона грає на скрипці й танцює. На камеру вона робить усе це одночасно, і це принесло їй світовий успіх та чималі гроші.

5. Rhett & Link: $4,5 млн

 

Рет МакЛафлін та Чарльз Ніл мають дипломи інженерів, але успіх та заробіток знайшли в інтернеті. Вони стали комедіантами, причому досить пізно – майже в 40 років. Експерти кажуть, що майже половина їхнього заробітку – це гроші за рекламні кліпи.

6. KSI: $4,5 млн

Британець Олайде Олатуньє заробляє на YouTube коментарями ігор, які дивляться 11 мільйонів глядачів.

7. Michelle Phan: $3 млн

 

Мільйони на YouTube можна заробляти уроками макіяжу, як це робить Мішель Фан. Вона навчає глядачок хитрощам, які допоможуть їм стати схожими на відомих знаменитостей.

8. Lilly Singh: $2,5 млн

У YouTube ця жінка відома під ім’ям Superwoman і заробляє комедійними виступами та співом.

9. Roman Atwood: $2,5 млн

Роман Етвуд викладає в онлайн так звані пранки – розіграші, які іноді знаходяться на межі дозволеного. Такі відео приваблюють аудиторію в 7 млн осіб.

10. Rosanna Pansino: $2,5 млн

 

Найменше грошей на YouTube цього року заробив повар, який навчився готувати самостійно, а тепер ділиться своїми таємницями ремесла із глядачами.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися