Субота, 13 Липня, 2024

В Україні запрацював платіжний сервіс Vodafone Pay

Vodafone і Mastercard запустили перший в Україні універсальний мобільний гаманець. Додаток Vodafone Pay дозволяє клієнтам усіх українських мобільних операторів та банків сплачувати за послуги та робити грошові перекази зі смартфонів в один клік. Сервіс дозволяє оплачувати різні товари й послуги зі смартфона, поповнювати мобільні рахунки абонентів будь-якого оператора та здійснювати грошові перекази.

Pay

Сервіс Vodafone Pay доступний для більшості українців. Скористатися ним може абонент будь-якого українського мобільного оператора та клієнт будь-якого українського банку.  Мобільний додаток працює на смартфонах як на базі iOS, так і Android. За статистикою Vodafone, в Україні мобільники, які для цього підходять, має майже така ж кількість користувачів, як у Європі – 42%.

Високий рівень безпеки й надійності Vodafone Pay забезпечує подвійна верифікація користувача – через PIN-код або відбиток пальця, а також через унікальне слово-пароль. Під час авторизації в додатку система автоматично ідентифікує зареєстрований на платформі Masterpass гаманець користувача за введеним номером мобільного, дозволяючи здійснювати оплати зареєстрованими в ньому картками в один клік.

Ті, хто поки не має цифрового гаманця, можуть зареєструвати свої картки у Masterpass безпосередньо у Vodafone Pay. Для цього достатньо одного разу додати дані платіжних карток будь-яких банків і платіжних систем у додатку. Інформація про картки буде зберігатись на платформі, гарантом безпеки якої є Mastercard.

У додатку Vodafone Pay доступно понад 300 сервісів: поповнення без комісії мобільного рахунку будь-якого оператора, грошові перекази з картки на картку, оплата послуг інтернет-провайдерів, телебачення, телефонії, комунальних послуг тощо. Ці та інші послуги можна оплачувати як банківською карткою, так і з балансу мобільного рахунку.

Через Vodafone Pay можна переглянути історію платежів, надіслати запит іншому користувачу з проханням переказати гроші та сканувати QR-коди. Технологічним та бізнес партнером проекту стала компанія MobiPay, яка входить до складу групи компаній Wallet Factory.

Додаток Vodafone Pay можна завантажити у магазинах додатків Play Market та App Store.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися