Понеділок, 15 Липня, 2024

В Ужгороді з’явився інтерактивний туристичний маршрут «Стежка історій»

Vodafone спільно з Ужгородською міською радою відкрив маршрут для сучасних туристів. Запущена «Стежка історій» доповнила карту інноваційних міських маршрутів Vodafone Smart Routes, в яких гідами та провідниками виступають власні гаджети мандрівників.

stezhka-istoriy-smart-routes

Туристичний маршрут в Ужгороді об’єднує 12 найцікавіших пам’яток міста, серед яких Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Ужгородський замок, Хрестовоздвиженський собор, пам’ятник ліхтарнику дяді Колі та глобус Ужгорода. Загальна довжина «Стежки історій» – 3 км, і за 1,5-2 години мандрівки нею можна подивитися найважливіші пам’ятки міста та дізнатись про них найцікавіші подробиці. Символом ужгородського маршруту став привітний ведмедик.

stezhka-istoriy-smart-routes

Маршрут в Ужгороді, як і в інших містах, прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами на маршруті встановлюються безпосередньо біля пам’яток, стрілки вказують шлях до наступної локації. Зчитувати QR-коди треба за допомогою смартфона або планшета.

Сьогодні мережа Vodafone Smart Routes охоплює три маршрути: «Стежку легенд» у Полтаві, «Відкрий для себе Чернівці» в Чернівцях і «Стежку сови» у Херсоні.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися