Amazon показав магазинний візок, який стежить за тим, що в нього кладе користувач

Для сканування товарів візок спирається на камери, сенсори та ваги

Найбільший торговий майданчик західної півкулі Amazon представив смарт-візок Dash Cart для магазинів з функцією автоматичного визначення товарів, які в нього поклали. Він зніматиме гроші з рахунку покупця, щойно той виїде за межі магазину. Так планується зменшити потребу в касирах.

Для сканування товарів візок спирається на камери, сенсори та ваги. Покупцеві не потрібно самостійно сканувати товар. Вбудований комп’ютер автоматично обраховує фінальну суму до сплати. Якщо користувач виймає предмет із візка, той прибирає відповідну позицію з чека. Також є спеціальна опція, яка дозволяє покласти сумку або куртку у візок, і вони не вважатимуться товаром.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Смарт-візки Dash Cart уперше з’являться в новому магазині Amazon, відкриття якого заплановано пізніше цього року в Лос-Анджелесі. У цьому маркеті будуть касири, а смарт-візки, за словами Amazon, дозволять уникнути черг. У майбутньому розробку можуть також почати використовувати в мережі Amazon Whole Foods та інших магазинах.

У 2017 році Amazon запустив перший магазин без касирів, в якому всі операції відбувалися автоматично, а гроші з рахунку покупця знімалися, щойно той виходив з маркету. Для відстеження дій людей у приміщенні також використовуються масиви камер.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я