Програмний патч зробив з автомобілів Tesla рятівників собак

Закритий в автомобілі собака може протриматися під палючим літнім сонцем не більше 15 хвилин, за даними організації тварин PETA. Трохи більше без пошкоджень головного мозку тримаються малюки. До цього часу єдиним рішенням була агітація – влада регулярно нагадувала водіям не закривати дітей та тварин в автомобілях. Але Tesla вирішила цю проблему технологічно.

tesla

Власники електромобілів цієї марки днями отримали програмне оновлення до версії 8.0. У ньому Tesla реалізувала режим «Захист від перегріву кабіни». Ця функція тримає прийнятну температуру в салоні, навіть якщо автомобіль вимкнений. У Tesla наголошують, що подібну опцію можна реалізувати лише на електромобілях, бо вони мають дуже ємнісну батарею. На звичних машинах з двигуном внутрішнього згоряння необхідно для роботи кондиціонера тримати увімкненим двигун. У Tesla також кажуть, що це перша в індустрії подібна опція безпеки.

Охолодження салону автоматично вмикає кондиціонер, як тільки температура всередині досягає 36 градусів. Автоматичне охолодження може працювати близько 12 годин поспіль. Після цього, якщо рівень заряду батареї Tesla знизиться до 20%, вона вимкнеться.