Понеділок, 20 Травня, 2024

Уночі Київ перейде в 3G

Завтра кияни прокинуться вже з 3G від Vodafone. У першу чергу швидкісний мобільний інтернет з’явиться в правобережній частині міста (Солом’янський, Шевченківський райони, Поділ), потім покриють лівий берег. Повне підключення Києва до 3G завершиться до кінця грудня.

Київ покриватимуть чергами, а кількість нововстановлених базових станцій буде майже така ж, як і в Одесі. Другу чергу запустять 4 грудня, третя запрацює 15 грудня, четверта – 25 грудня, а п’ята – 30 грудня

Для запуску 3G у столиці фахівці Vodafone використали отриманий у великих європейських містах досвід, ділячи їх на сектори. Це дозволяє перейти з однієї технології зв’язку на іншу максимально плавно, а абоненти при налаштуванні мережі відчуватимуть мінімум незручностей. Адже зміна значку 2G на екрані телефона на 3G вимагає багато роботи. Наприклад, оскільки базові станції на частоті 2100 МГц покривають меншу площу, ніж базові станції на 1800 МГц, то їх потрібно в 1,5 рази більше.

«Київ – місто з величезною площею, складним ландшафтом, високою щільністю населення і величезним потенціалом споживання data-послуг. Щоб якісно покрити Київ 3G-мережею, до наявного покриття ми додали стільки ж нових базових станцій, скільки зараз працює у всій Одесі, а також застосували успішний досвід наших західних колег, який забезпечить клієнтам «перемикання без турбот», – розповідає технічний директор Vodafone Україна Андрій Терещук.

Детальна інформація про 3G-покриття доступна за посиланням на сайті Vodafone.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Серьезно??? Вы издеваетесь??!! Почти год запускать в столице 3g???!!! А потом заявляют, что снкторы будут запускаться по очереди?!?! Вы странные??? Целый месяц подключать город???!!! Нет слов…

    • Валентин, вы с телекома?
      Просто если да, то странно слышать жалобы про подключение 3,5 миллионного города за месяц.

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися