Неділя, 25 Лютого, 2024

Vodafone дарує до 1000 гривень на інтернет

Vodafone дарує всім, хто шукає смартфони до школи, до 1000 гривень на інтернет. Усі, хто купить смартфони за акцією до 10 жовтня, отримають від 500 грн до 1000 грн залежно від моделі смартфона. Компанія зарахує кошти на бонусний рахунок покупця.

Цього року Vodafone зробив ставку на смартфони з хорошими камерами, оскільки запити юних користувачів на якісні фотографії продовжують зростати. У рамках акції можна придбати смартфони різних цінових категорій: Samsung S10, Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy A31, Tecno CAMON 15, Tecno SPARK 5 і Tecno SPARK 4.

Акція діє у всіх магазинах власної роздрібної мережі Vodafone, а також у дилерських магазинах компанії. Деталі акції – на сайті Vodafone.

За досвідом минулого року, найбільше в період back-to-school користувалися попитом смартфони нижнього цінового сегмента – до 3000 грн. Серед особливостей купівельної поведінки в перші два тижні минулої осені також спостерігався інтерес до дитячих смарт-годинників.

На сьогоднішній день Vodafone Retail – один із найбільших ритейлерів країни. Магазини Vodafone пропонують тільки сертифіковані товари: смартфони, різні гаджети, переносну електроніку, роутери, аксесуари. У магазинах також можна підключити будь-які послуги Vodafone і отримати кваліфіковану консультацію від експертів компанії.

Днями Vodafone запустив трейд-ін у власній ритейл-мережі. Тепер у магазинах Vodafone можна вигідно оновити свій пристрій. Для цього достатньо принести свої старі гаджети і обміняти їх на новий пристрій. За рахунок здавання старих пристроїв у магазинах Vodafone можна оплатити до 100% чека на новий гаджет. Покупці можуть здати свої старі пристрої в день купівлі. На оцінку вартості старих гаджетів впливає модель пристрою і технічні характеристики, зовнішній і технічний стан, а також наявність комплекту.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися