Субота, 2 Березня, 2024

Котів зі здобиччю не впустять у дім: нові смарт-двері для тварин

Смарт-двері для тварин використовують технологію штучного інтелекту, щоб тимчасово заблокувати кошеня на вулиці, якщо воно тримає здобич. На телефон власника двері OnlyCat надсилають сповіщення з відеозаписом візиту. Мартін Розінскі створив прототип таких дверей, щоб боротися із власним кошеням на ім’я Джинкс, яке приносило додому мертвих тварин.

OnlyCat має камеру та технологію штучного інтелекту (AI), яка виявляє присутність здобичі. Якщо здобич розпізнається, кришка тимчасово блокується, а на телефон власника надсилається сповіщення разом із відео про спробу входу.

Мартін сказав: «Джинкс виходить на вулицю у своїх пригодах, які включають принесення тварин, як мишей, так і птахів, у будинок. Після того, як ми протягом року встановили ці двері, ми маємо 42 відеозаписи, на яких кошеня намагається принести різну здобич — деяка мертва, деяка жива, а деяка десь посередині».

Через два місяці після встановлення смарт-дверей кошеня навчилося, що зі здобиччю його не пустять в приміщення. Воно все ще ловить здобич, але уже не намагається пронести її в дім.

Інженерна компанія Transmission Dynamics зараз прагне комерціалізувати продукт, який міг би допомогти іншим власникам котів. Вони хочуть залучити краудфінансування проекту та вивести на ринок OnlyCat до квітня 2023 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися