Vodafone долучився до інформаційної кампанії Нацбанку з протидії платіжному шахрайству

Vodafone став партнером інформаційної кампанії #ШахрайГудбай та буде допомагати в розповсюдженні інформації про загрози шахрайства

Національний банк запускає всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству. Мета кампанії – навчити українців основним правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

Vodafone став партнером інформаційної кампанії #ШахрайГудбай та буде допомагати в розповсюдженні інформації про загрози шахрайства. Компанія також поділиться своєю експертизою в галузі безпеки для широкої аудиторії у форматі онлайн-уроків.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram: https://t.me/techtodayua

В Україні, як і у світі, найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками є соціальна інженерія – це коли люди самі переказують гроші аферистам або розкривають їм дані своїх карток. Виклик для центральних банків усіх країн у період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків.

У 2020 році через карантинні заходи українці все частіше стали вибирати безготівкові платежі, розрахунки та покупки онлайн. З’явилися й нові сценарії у шахраїв, які під виглядом державних органів обіцяють грошову допомогу через карантин і у такий спосіб виманюють дані платіжних карток.

Інформаційна кампанія проходитиме в липні-серпні 2020 року в усіх регіонах України. Детальніше про кампанію можна прочитати тут.