Вівторок, 16 Квітня, 2024

Vodafone допоможе Львову покращити громадський транспорт, надавши аналітикам масиви даних

Розвивати інфраструктуру міст та підвищувати якість життя можна ефективніше, якщо спиратися на реальну та точну інформацію. Наприклад, таку, якою володіють мобільні оператори. Vodafone допоможе владі Львова поліпшити транспорт, надавши для цього потрібну інформацію зі своїх баз даних.

Vodafone Україна передала львівському Міському центру інформаційних технологій опрацьовані неперсоніфіковані дані, сформовані на основі попередніх технічних завдань. Інформацію проаналізують спеціалісти центру. «Великі дані сьогодні – це не лише відкритість, а й змога приймати рішення на основі аналітики. Окрім того, це ще й окрема ланка в новій економіці світу. Адже це змога набагато якісніше вести бізнес і приймати рішення», – зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Ми розпочали співпрацю із Львівською мерією у напрямку аналізу великих абонентських даних для вдосконалення інфраструктури міста. На цьому етапі співпраці в рамках меморандуму ми аналізували переміщення абонентів Vodafone по місту. Використовуючи ці дані, спеціалісти матимуть змогу врахувати транспортні потреби мешканців Львова та тих людей, які щодня мігрують у межах області. Це суттєво спростить процес удосконалення транспортної системи міста», – зазначив під час підписання меморандуму Костянтин Воробйов, заступник Генерального директора Vodafone Україна, регіон Захід.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися