Vodafone Pay допоможе тим, хто забув про День закоханих

До Дня святого Валентина можна замовити, оплатити і доставити подарунок: букет квітів, квитки в кіно, парфумерію, beauty-процедуру або солодощі

Платіжний сервіс Vodafone Pay виручить з подарунком до Дня святого Валентина. Сюрпризи з доставкою для коханих можна замовити в тематичному розділі «Подарунки» в додатку цієї послуги.Vodafone PayДо Дня святого Валентина можна замовити, оплатити і доставити подарунок: букет квітів, квитки в кіно, парфумерію, beauty-процедуру або солодощі. Оплатити замовлення можна з мобільного рахунку або банківської карти в один клік. Додатком можуть скористатися клієнти будь-якого банку та мобільного оператора.

Vodafone також розширив вибір подарунків у додатку, які доступні в декількох нових категоріях. Зокрема, серед них – кава, іграшки, сертифікати на паливо.

Vodafone Pay – універсальний цифровий гаманець. Сервіс дозволяє оплачувати різні товари і послуги зі смартфона, поповнювати мобільні рахунки абонентів будь-якого оператора і здійснювати грошові перекази. Користувачем Vodafone Pay може стати абонент будь-якого українського мобільного оператора, клієнт будь-якого українського банку, власник смартфона як на базі iOS, так і на Android.

У додатку Vodafone Pay є понад 300 сервісів: поповнення без комісії мобільного рахунку абонента незалежно від оператора і банку-емітента картки, грошові перекази з картки на картку або з картки на мобільний з низькими тарифами 0,5% + 2,5 грн, оплата послуг інтернет-провайдерів, телебачення, телефонії, комунальних послуг та інше, а також розрахунки в онлайн-магазинах. Послуги можна оплачувати як картками, так і з балансу мобільного рахунку.