Понеділок, 27 Травня, 2024

Деякі Xiaomi не виживають при оновленні до Android 12

Офіційно випущена кілька днів назад Android 12 вже починає розповсюджуватися виробниками смартфонів. Xiaomi, наприклад, запустив свою бета-програму апдейту для Mi 11, Mi 11 Pro і Mi 11 Ultra. Однак власникам цих девайсів варто утриматися, оскільки апдейт вбиває гаджети без можливості відновлення в домашніх умовах.

Після установки апдейтів з номерами V12.5.1.0.SKBMIXM, V12.5.1.0.SKKMIXM і V12.5.1.0.SKAMIXM на пристрої Mi 11, Mi 11 Pro і Mi 11 Ultra вони перестають працювати. Єдиний спосіб оживити їх – звернутися в сервісний центр.

Новинні канали про Xiaomi знають про неполадки програмного забезпечення і попереджають тестувальників про можливі ризики.

Наразі незрозуміло, чи стосується проблема інших смартфонів, які беруть участь у програмі раннього тестування прошивок Mi Pilot.

Android 12

Після дворічної паузи Google, схоже, вирішив відновити традицію іменування десертів в нових версіях Android. Дейв Берк, віце-президент Google з розробки Android, підтвердив у Twitter, що Android 12 отримав назву Snow Cone.

Першим солодким був Android 1.5 Cupcake, випущений в квітні 2009 року. Дві версії Android 1.0 і 1.1 не мали назв. Потім, у 2019 році, Google з випуском Android 10 відмовився від іменування операційних систем солодощами через те, що не всі солодощі однаково популярні в різних регіонах. Це робить логіку іменування заплутаною для багатьох користувачів. Однак тепер Google відновлює цю забавну традицію.

У найближчі місяці Android 12 буде доступна для більшості сумісних смартфонів найбільших виробників. Телефони Samsung, OnePlus, Oppo, Realme, Tecno, Vivo і Xiaomi отримають Android 12.

Android 12 пропонує багато поліпшень і значні зміни в дизайні операційної системи. Це дизайн Material You з тематикою на основі шпалер і безліччю нових елементів дизайну. Компанія також оновлює віджети та покращує інші аспекти операційної системи.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися